Kalbėdamas apie save M. Mikutavičius su šypsena prasitaria, jog yra tikras romantikas. „Gal ne toks verksmingas romantikas, bet iš tų, kurie mėgsta žiūrėti į tolį ar nukristi į žolę, išgerti pieno kaime...“, – sako jis ir priduria, jog senatvėje greičiausiai sugrįš į gimtuosius Lazdijus ir ten dirbs girininku, nors kol kas tam jaučiasi per jaunas.

Tomui Sinickiui paklausus, ar įmanoma Lietuvoje būti didele muzikos žvaigžde be televizijos, 48-erių atlikėjas ir žurnalistas nusišypsojo: „Gali. Pavyzdžiui, Andrius Mamontovas ar Egidijus Dragūnas. Ta pati Alina Orlova yra iš tų, kurie, man atrodo, nekenčia televizijos ir eitų ten kuo mažiau.

Tai (kurti muzikinę karjerą be televizijos) be jokios abejonės įmanoma, bet pas mane vienu metu baigėsi muzikinė karjera ir mečiausi ten, kur dar kažką sugebėjau su žurnalistiniu išsilavinimu. Spaudoje, televizijoje dar kažką gali veikti. Aš dirbau televizijoje ne tam, kad tai padėtų mano muzikinei karjerai. Labiau (tam), kad tai buvo kurį laiką mano pagrindinis pragyvenimo šaltinis“.

2007-aisiais jam sugrįžus į muziką viskas tarsi pasikeitė, o tai, ką jis kūrė iki tol, dabar vadina nerimtais darbais. „Vadindavau tai chaltūromis, nes turėdavau tuos tris milijonus kompakte, nuvažiuodavau į kaimelį, juos sudainuodavau ir pasiimdavau honorarą. Man pasiūlė vėl koncertuoti ir buvau pamiršęs, kaip atrodo tie koncertai.

Marijonas Mikutavičius

Tačiau man nenukrito nepelnyta šlovė muzikoje, kas nutiko televizijoje. Mane tiesiog rodė per teliką ir buvo tiesiog lengviau gauti reklamą. Muzikoje nėjau puse kojos ir stengiausi viską daryti pilna koja. Esu laimingas žmogus ir net jei tai baigsis, aš turėjau keletą vakarų, kurie mane padarė labai laimingu žmogumi.

Kai pradėjau dirbti televizijoje, maniau, kad tai truks metus ar du, nes niekada negalvojau daryti televizijos karjeros. Kai atsirado reitingai, nustojo vertinti save. Dabar esu susidūręs daugybę kartu kai manau, kad buvo nuostabi laida, bet pažiūriu į reitingus ir jie būna ties dugnu, o prodiuseris drasko plaukus nuo galvos ir sako, kad reikia kviesti ekstrasensą arba nusikeikti. Ir tada nustoji tai kažkaip suprasti. Tarsi visa tai vyksta be tavęs, kad ir kiek besistengtum, niekas nuo tavęs nepriklauso“.

Tiesa, DELFI TV laidos herojus vis dėlto prisipažino, jog geru muzikantu savęs nelaiko. Kaip ir svajonių jaunikiu, kuriuo ilgus metus buvo tituluojamas. „Iš pradžių buvo juokinga, vėliau pradėjo erzinti, o galiausiai nustojau kreipti dėmesį. Man tas svajonių jaunikis yra nužengęs nuo nuotakų žurnalų, iš „Santa Barbaros“ pasaulio. Man tai asocijavosi su monarchija. Bet kai esi bičas iš Šeškinės ir mėgstantis dar išgerti ir parūkyti, tai tikrai neatitinku (to titulo)“, – juokėsi žinomas vyras.

Tačiau jį itin pakeitė prieš trejus metus gimęs sūnus Majus. „Pakeitė stipriai ir niekada nemaniau, kad esu toks didelis egoistas ir kai kuriuos dalykus man sunkiai reikėjo gniaužti savyje ir ypač kai vaikas gimsta, nė velnio nežinai, kaip elgtis ir kažkuria puse nori gyventi sau įprastą gyvenimą, bet negali, nes tu esi tėvas. Ir ta atsakomybė, nes tu jau tėvas, keičia mane. Man baisu. Būna, kad grįžti euforijoje, tave žmonės mylėjo, o grįžti namo ir nori prisiglausti prie sūnaus, bet jis tave kartais atstumia. Viskas, ką dabar darai, tai taikaisi prie trimečio (juokiasi)“.

Laidoje jis prakalbo ir apie santykius poroje. Paklaustas, ar neturėtų moteris visada kritikuoti vyro, jis sakė, kad tokioje poroje būtų neįmanoma išgyventi ir kam apskritai tai daryti bei kankintis gyvenant su moterimi, kuri tavęs negerbia.

Daugiau – laidoje „NEJAUKIAI su Tomu Sinickiu“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (92)