„LRT radijas – vienintelė medija, kuri tobulėja, nesitaikstydama prie blogiausio skonio. Radijas – nuostabus išradimas, ir aš tikiuosi, kad jis ilgai gyvuos“, – sako kino režisierė Giedrė Beinoriūtė.

Jos nuomonę galima išgirsti čia:


Pasaulinė radijo diena siekia atkreipti dėmesį į šios medijos svarbą, kuri ne mažesnė, nei televizijos, rašytinės spaudos ar interneto. Radijas – palyginti nebrangi ir itin efektyvi komunikacijos priemonė, kuria galima pasiekti apie 95 procentus pasaulio žmonių. Pasaulyje daug vietų, kurių dar nepasiekė interneto ryšys, tačiau radijo imtuvai ten neatsiejama kasdienybės dalis. Tyrimai rodo, kad didžioji dauguma tų, kurie naudojasi kitomis komunikacijos priemonėmis – televizija, spauda ar internetu – nuolatos įsijungia ir radiją – sporto salėje, kirpykloje, sodyboje ar automobilyje...

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją