18 metų Anglijoje gyvenančios Raimondos gyvenimo istorija primena kino filmą ar bent jau knygą, rašoma pranešime spaudai. Jai tik 39-eri, tačiau gyvenimą iš naujo lietuvei teko pradėti penkis kartus...

Karjerą svetur ji pradėjo nuo darbo morkų fabrike, susilaukusi kūdikio viską metė ir grįžo į Lietuvą, bet prasidedant ekonominei krizei pabėgo atgal į Angliją. Supratusi, kad nenori dirbti fabrike nušalusiu veidu, ėmėsi nuosavo verslo.

Nors Raimonda sulaukė sėkmės, subyrėjo jos santuoka. Tuomet ji ėmėsi pokyčių, numetė dešimtis kilogramų, tačiau per kelerius metus net dukart susirgo vėžiu. Vis dėlto Šiandien Raimonda šypsosi: sako esanti kaip niekada laiminga.

„Mačiau žmones nušalusiais veidais, nelaimingus, ir supratau, kad aš nenoriu taip atrodyti. Nemačiau savęs ten, man nebuvo kur tobulėti, tik žemyn. Tai, kaip gyvenu dabar, nepalyginama. Aš nė sykio sau nepasakiau, kad, ak, ir vėl į darbą, nors kartais per dieną nuo ankstaus ryto iki nakties tenka priimti ir po 17 klienčių. Aš laiminga, nes darau tai, ką myliu, laiminga, nes nepabūgau, žengiau tą žingsnį reikiamu laiku, ir tikėjau savimi tuomet, kai niekas kitas netikėjo...“, – pasakojo Raimonda.

Visas interviu - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją