„Vesti žvaigždžių duetus man didelė garbė, nes šis konkursas jau kelintus metus iš eilės pateikia daug siurprizų televizijos žiūrovams ir tampa neatsiejama savaitgalio pramogos dalimi. Taip pat tai ir didelis iššūkis man, nes reikės dirbti naujoje man aplinkoje su nauja komanda. Tikiu, kad sutiksiu daug įdomių žmonių, kurie bus atviri idėjoms, novatoriški ir draugiški, o turint omenyje, kad poroje dirbsiu su viena talentingiausių ir žavingiausių televizijos žmonių- Inga Jankauskaite -nekantraudamas laukiu šio konkurso pradžios“, - LNK pranešime sako R. Vilkončius.

Simboliška, kad pirmąjį savo gyvenime renginį aktorė Inga Jankauskaitė vedė būtent kartu su Rolandu Vilkončiumi. Tai prieš trylika metų vyko Ukmergėje.

„Kiek prisimenu, tai buvo diskoteka Ukmergės kultūros namuose. Mano partneris buvo toks jaunas, aukštas ir plonas... Rolandas Vilkončius“, - juokėsi Inga Jankauskaitė, pažintį su Rolandu skaičiuojanti dešimtmečiais. Tuomet ji vedė radijo laidą vaikams „Ingumynai“ stotyje „Kauno fonas“.

„Man Inga tada labai patiko. Bet bijojau ją kabinti, nes tuomet draugavo su mano viršininku“, - šypsosi Rolandas Vilkončius.

Inga Jankauskaitė prisipažįsta, kad „Žvaigždžių duetai“ pakeitė jos gyvenimą. Pirmajame sezono šou ji, dalyvaudama su Č. Gabaliu, užėmė antrąją vietą, o antrajame sezone tapo šou vedėja.

„Nejučiomis savo gyvenimo istoriją dėlioju „iki duetų“ ir „po duetų“. Visomis prasmėmis šis šou man davė daug. Tai – puiki galimybė realizuoti tai, apie ką svajojai. Taip, tai žaidimas, ir smagus tada, kai pats dalyvis žino, ko nori. Kai eini rodyti savo sukurto numerio ir netveri savyje, kad jį parodytum, trokšti pamatyti tai, ką sugalvojo kolegos – tai yra nuostabu“, - apie „Žvaigždžių duetus“ kalbėjo I. Jankauskaitė.

„Žvaigždžių duetuose 3“ startuos 10 porų. Jau skelbta, kad dalyvauti šou pasiūlyta „Muzikos akademijos“ nugalėtojui Ruslanui Kirilkinui ir „Muzikos akademijos“ dalyvei gruzinei Šorenai Džaniašvili.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją