Šį sekmadienį, Motinos dieną, LNK paruošė dovaną visoms motinoms ir jų vaikams – įspūdingame koncerte žiūrovų laukia ne tik pačios nuoširdžiausios dainos, bus ir ašarų, ir gražių žodžių.

Ir visa tai – toms, kurioms dažnai nerandame laiko pažiūrėti į akis ir pasakyti „Myliu“, rašoma LNK pranešime.

Šventiniame koncerte mamas sveikins per dvidešimt ryškiausių šalies muzikos žvaigždžių: Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis, Natalija ir Deivydas Zvonkai, Rūta Ščiogolevaitė, Rytis Cicinas, Radži, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Gintarė Skerytė, „Pikaso“, „69 Danguje“, Asta Pilypaitė ir kiti.

Pirmojoje eilėje savo dainuojančias atžalas stebės kai kurių dainininkų motinos: R. Cicino, A. Rimiškio, Mino, taip pat Radži globėja, kuri, neslepia atlikėjas, jam kaip tikra motina. Įžymieji vaikai teiks gėles mamoms, o šios, susigraudinusios, neslėps ašarų.

Koncertinėje programoje netrūks ir jaunų veidų: Natalija Zvonkė pati vaikų dar neturi, tačiau į mamos vaidmenį įsijausti pamėgins. Su vyru Deivydu jie vaikų apsuptyje atliks dainą „Labas rytas“. Rūta Ščiogolevaitė, sausio mėnesį tapusi mama, svajingai sudainuos lopšinę, o mažieji klausytojai čia pat, scenoje, užmigs...

„Sekmadienį, kai sveikinsime mamas, ir kai mus sveikins, nesinorės kalbėti liūdnai, bet visada ateina šiokiadieniai. Linkiu visoms mamoms niekada nesijausti vienišoms, ir kad niekada nereikėtų ieškoti savo vaikų“, - sako „Nepriklausomos paieškų tarnybos“ vedėja P. Galkontaitė.

„Linkiu, kad visos mamos iš savo vaikų sulauktų daug daug bučinukų ir tokių skanių torčiukų, kokių tikiuosi sulaukti aš“, - šypsosi „Nuo...iki“ redaktorė G. Talmantienė.

„Kad vaikai būtų sveiki, kad namus aplenktų nelaimės. Kad ant laimės torto užtektų ir grietinėlės“, - visas mamas sveikins G. Sviderskytė.

„Linkiu, kad niekada neraudonuotumėte dėl savo vaikų, o didžiuotumėtės jų poelgiais“, - pridės R. Mikelkevičiūtė.

Savo mamas sveikins šių LNK žvaigždžių vaikai. R. Mikelkevičiūtei puokštę baltų gėlių įteiks dukra Dominyka, Giedrei Talmantienei ant kelių susirangys dukrelė Unė, į Palmiros Galkontaitės glėbį vikriai atbėgs ir į skruostą pakštelės sūnus Kristupas, o Gražinai Sviderskytei sveikinimo žodžius tars jos Darius.

„Nekviestos meilės“ žvaigždė mažoji Evita Malaškevičiūtė labai susigraudins, bet visgi išdrįs pasveikinti mamą.

„Aš savo mamai kasdien po tūkstantį kartų sakau, kad myliu. Myliu, myliu, myliu, myliu, myyyyyyyliuuuuuuuu!“, - šie Unės žodžiai apie savo mamą G. Talmantienę, rodos, pasako daug daugiau, nei galima įsivaizduoti.

Koncertą LNK transliuos sekmadienį, 19.00 val.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės