„Kaukės” praėjusią savaitę sumušė visus žiūrimumo rekordus. Laida, kurioje buvo atidengtos net trys kaukės, sulaukė rekordinių reitingų – įslaptintas šou buvo žiūrimiausias per visą savo transliavimo laiką – rekordinė 657 tūkst. pasiekta žiūrovų auditorija (AvRch), rekordinis 11.2 proc. reitingas, rekordinė 24.7 žiūrovų dalis, rašoma pranešime spaudai.

L. Gradauskienė neslepia, nors populiariausio šou Lietuvoje „Kaukės” pusfinalio ir finalo jau nekantriai laukianti, taip pat jai kiekvieną sekmadienį vis liūdniau prisimenant, kad šis projektas tuoj pat ir baigsis.

„Kaip reikės gyventi viską sužinojus? Nors klausimas, kas yra Boružėlė, ramybės neduoda nuo pat projekto pradžios, tačiau manyje šiuo metu rusena dvejopi jausmai. Šis projektas atnešė tiek daug šilumos ir džiugesio į mano gyvenimą, smarkiai susidraugavau su komisija, su kuria kartu praleidome daug gražaus laiko spėliodami, pokštaudami ir klysdami. Milžiniška staigmena buvo ir Karina Krysko, besislėpusi po Voro kostiumu, ir Žilvinas Grigaitis, kurio vos neatspėjau, ir, aišku, numylėtas Josif Baliukevič, kuris, ilgą laiką įsivaizdavau, yra Leonardas Pobedonoscevas. Kiek neįtikėtinų momentų jau nutiko ir kiek dar laukia”, – atviravo LNK muzikinio šou „Kaukės” komisijos narė L. Gradauskienė.

„Tai jau pusfinalis. Šį sekmadienį turėsime geresnes galimybes pamatyti, ką kiekvienas likęs dalyvis sugeba. Jiems tikrai bus daug progų išsiduoti. Višta, Boružėlė, Vienaragis ir Lapė šį vakarą susitiks dvikovose. Du į pavojaus zoną patekę dalyviai šį vakarą uždainuos ir po antrą kartą. Bus beprotiškai įdomu”, – intrigavo žiūrimiausio šou Lietuvoje „Kaukės” komisijos narys V. Valiukevičius.

Jį kol kas labiausiai stebina Višta.

„Pamatysite patys. Tas jos humoro jausmas, ta laisvė scenoje, tas mokėjimas prisitaikyti. Aš kiekvieną laidą atrodo sugalvoju veną vardą, pasižiūriu jos pasirodymą, ir man vėl visiškai niekas neaišku. Turiu pradėti spėliojimus iš naujo. Ir šį sekmadienį laukia tas pats – nesibaigiantis Vištos vedžiojimas už nosies”, – sakė atlikėjas.

Broliai „LavTwins” Lavrinovičiai finalo laukia smarkiai nekantraudami.

„Sekmadieniais grįžtame namo ir pirmadieniais susitinkame peržvelgti to, kas įvyko. Galvojame naujus spėjimus, peržvelgiame užuominas, ieškome naujų minčių. Kartais nusiperkame žurnalų ir juos vartome. Šiam sekmadieniui esame paruošę nerealių variantų, kurie, bent jau dabar, atrodo teisingi. Tikrai nesitikėjau, kad spėlioti yra taip sunku. Tačiau – šį vakarą „Kaukių” pusfinalis, mes su jomis gyvenome pusę metų ir, nors ir sunku tuo patikėti, iki šiol nežinome, nei kas tas Vienaragis, nei kas ta Boružėlė. Nebegalime sulaukti intrigos pabaigos”, – savo įspūdžiais dalijosi broliai Lavrinovičiai.

Kas vertas pusfinalio? Kokie netikėtumai taip nustebins komisiją? Kokią paslaptį apie save atskleis Lapė? Kas privers brolius trumpam užsičiaupti? Na, ir, žinoma, svarbiausias atsakymas į įdomiausią šių metų klausimą – kas po kauke – jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės