Šokančios mergaitės Urtė Rupšytė ir Barbora Toločkaitė – ne tik scenos partnerės, bet ir geriausios draugės. Deja, į kitą etapą draugės nepateko... „Esu laimingas, kad atėjote, tačiau konkurencija čia labai didelė“, – po merginų pasirodymo sakė Marijus Mikutavičius.

Kaip rašoma pranešime spaudai, projekte pasirodė ir gimnastikos „grietinėlė“ – Lietuvos meninės gimnastikos jaunimo rinktinė. Sportininkių trenerė yra žymiausia Lietuvos meninės gimnastikos sportininkė, Europos čempionė Dalia Kutkaitė. Vis dėlto rinktinės pasirodymas įtikino ne visus teisėjus – jie sulaukė dviejų „taip“. Anot Ingos Jankauskaitės, pasirodymas buvo pernelyg „sausas“.

Haroldas Meilus dainavo ir grojo gitara – scenoje atliko savo kūrybos dainą, kuri buvo puikiai įvertinta. Vaikinas sulaukė net trijų „taip“! „Visada palaikau ne tik tuos, kurie patys kuria, bet ir turi drąsos parodyti tai viešai“, – sakė I. Jankauskaitė.

Lietuvoje gyvenanti ukrainietė Anastasia Saienko – K-pop šokių atstovė. Dalyvė sulaukė pagyrų – teisėjai teigė matantys, kad mergina scenoje yra tikrai ne naujokė. Trys „taip“ – Anastasia kitame etape!

Reperis Donatas Medzevičius-Medonas – itin charizmatiškas ir iškalba žavintis šou dalyvis. Deja, kauniečio kūrinys apie pinigus sulaukė vos vieno „taip“. Nepaisant to, jis sulaukė pagyrų iš M. Mikutavičiaus – teisėjas teigė, kad reperis ne tik gerai repuoja, bet ir turi gerą išvaizdą.

Šokėjai Paulius ir Rėjus sulaukė dviejų „taip“ – I. Jankauskaitė pasigedo energingumo, o J. Jankevičius ateityje siūlė įdėti daugiau darbo.

Ne kartą projekte dalyvavę „Viduramžiai LT“ visuomet sugeba palikti teisėjus be žado. Šis kartas – ne išimtis. Jie ir vėl buvo įvertinti trimis „taip“! „Eičiau į jūsų šou“, – pripažino M. Mikutavičius.

Ignas iš Ignalinos užaugo gamtoje – jis nesišukuoja, nesikerpa ir vaikšto basas. O didžiojoje projekto scenoje jis atliko savo kūrybos dainą. „Man buvo gera į jus žiūrėti“, – sakė I. Jankauskaitė, tačiau Ignas išgirdo vieną „taip“ – į kitą etapą vaikinas nepateko.

Ukrainietė Ksenia Sushchenko į projektą atėjo tam, kad parodytų netipinį šokį su aukštakulniais. Ksenia teigė, kad toks pasirodymas nėra tik apie gražius kūno judesius ar savęs demonstravimą. „Mačiau jus muzikiniame klipe“, – kalbėjo I. Jankauskaitė, ir Ksenia išgirdo tris „taip“!

Renata Lastauskaitė-Vengrienė vos prieš kelis metus pradėjo groti išilgine fleita. Ir nors muzikologė gyvena be televizoriaus, tačiau vis dėlto susigundė dalyvauti projekte. Deja, Renata į kitą etapą nepateko. „Tai buvo mielas namų muzikavimas“, – kalbėjo I. Jankauskaitė, pasirodymo metu paspaudusi X.

Nors akrobatė Kira Babych prieš savo pasirodymą patyrė traumą, triukus oro žiede atliko nepriekaištingai. Ukrainietė tik metus gyvena Lietuvoje, bet jau yra ir puikiai susipažinusi su mūsų kalbos pradmenimis. Teisėjai negailėjo Kirai pagyrų – visi vieningai sakė, kad jos pasirodymas buvo ypatingas. „Mes esame turėję oro akrobačių, tačiau jūs atsinešėte visai naujų judesių. Tai yra labai gražu – originalus pasirodymas“, – kalbėjo J. Jankevičius.

Aktorius, poetas, slemo poezijos kūrėjas ir atlikėjas Marius Povilas Elijas Martynenko surengė stand-up pasirodymą. Scenoje Elijas juokauja apie viską, tačiau svarbiausia jam neįžeisti artimiausių žmonių. Dalyvis išgirdo tris „taip“!

„Esu skaičiusi jūsų tekstus, kurie mane sutraiškė tokiu atvirumu... Tas atvirumas yra tokio lygio, kad man jis labiau skaudus nei juokingas“, – pripažino rašytojui I. Jankauskaitė.

Laidos akimirkos:

O jau šį sekmadienį žiūrovai išvys pirmąjį tiesioginį projekto finalą. Jo metu pasirodys teisėjų atrinkti du arba tris „taip“ išgirdę dalyviai. Sulaukę daugiausiai balsų šį sekmadienį pateks į superfinalą.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją