Pirmosios į sceną žengė akrobatinius triukus rodžiusios seserys Mėja ir Ūnė Žiubsnytės. Mergaičių trenerė – 2010 metų „Lietuvos talentų“ III vietos nugalėtoja Karolina, dabar mokanti oro akrobatikos paslapčių kitus. Vis dėlto rožines panteras įkūnijusioms mergaitėms pritrūko sėkmės – iš teisėjų jos išgirdo vieną „taip“ ir į kitą etapą nepateko.

Deimantė Jasmontaitė ir Dainius Biskis šoko argentinietišką tango. Dalyviai – pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Dainius netgi turi įkūręs savo šokio teatrą „Teatro Del Paso“, kuriam sėkmingai vadovauja. Tačiau stebėdami poros pasirodymą, teisėjai pasigedo aistros ir emocijų – į kitą etapą jie nepateko.

Laidos akimirkos – galerijoje:

Afrikietiškų būgnų studija „Djembe vaikai“ išgirdo du „taip“. Vaikai neslepia labai šiuo užsiėmimu besižavintys, o ir scenoje groti jiems yra labai gera. Nors teisėjai pasigedo stipresnio pasirodymo, kolektyvas į kitą etapą vis dėlto pateko. Ekspertai patarė rimčiau pagalvoti, kuo dalyviai galėtų nustebinti kitame etape.

Dainininkas Jonas Martynas Gilys į sceną žengė ramus. Dalyvis itin tikėjo pasirinkta daina ir sakė visai nesijaudinantis, jei nepraeis į kitą etapą. Jonas Martynas išgirdo du „taip“! „Jaukiai dainuoji, tavo gražus tembras. Tačiau norisi daugiau ryžto, energijos ir atsidavimo“, – po pasirodymo patarė į kitą etapą patekusiam vaikinui Marijus Mikutavičius.

Janina Altaravičienė į projektą atvyko iš Jonavos. Garbingo amžiaus moteris apie dalyvavimą šou svarstė keletą metų. Dailininkė scenoje dainavo ir išgirdo vieną „taip“. „Puikiai intonuojate, jaučiate ir suprantate vidumi kiekvieną žodį. Esate puikiausias pavyzdys Lietuvos senjorams, kaip reikia pačiam susikurti šventę“, – po jos pasirodymo sakė Inga Jankauskaitė.

Jokūbas Krasauskas scenoje džiugino triukais su „InDo“ batutų paspirtuku. Dalyvis tikina, kad Lietuvoje šį talentą praktikuoja itin mažai žmonių. Du „taip“ – Jokūbas kitame etape! „Tai, ką jūs darote, yra labai įdomu, tačiau buvo per daug klaidų“, – pastebėjo teisėjas Justinas Jankevičius.

Joris Sabaliauskas į projektą atvyko iš Londono ir scenoje repavo, tačiau jo talentas buvo įvertintas vienu „taip“. „Yra labai gerų, tačiau yra ir dar nepabaigtų dalykų. Kad pakeltumėte publiką, kažko iš jūsų pritrūko“, – sakė I. Jankauskaitė.

Alanas Gladkovas – profesionalus iliuzionistas, nuo pat vaikystės jaučiantis aistrą cirko žanrui. Laikui bėgant, jis atrado ir tikrąją savo meilę – magiją! Alanas itin daug dėmesio skiria įvaizdžiui ir vadina save „šiuolaikiniu magu“. Deja, iliuzionistas išgirdo vos vieną „taip“ – teisėjai pasigedo daugiau dėmesį prikaustančių triukų.

Ališauskų šeima atvyko parodyti savo talento – muzikavimo. Nuoširdus pasirodymas nepaliko abejingų – teisėjai pasakė tris tvirtus „taip“! Dalyvių atlikta daina „O žvaigždė puodynėj“ be jokios abejonės taps hitu. „Buvo labai organiška, gyva, muzikalu ir tikrai talentinga“, – gyrė šeimą I. Jankauskaitė.

Domantas Bagdonas scenoje sakė savo sukurtą humoristinį eilėraštį apie patirtį su vabalais. Išskirtinis talentas neliko nepastebėtas – trys „taip“! „Esate labai įdomus – į jus gera žiūrėti“, – sakė J. Jankevičius.

Po šokėjo Igno Tamulio pasirodymo teisėjai plojo atsistoję. Vaikinas išgirdo tris tvirtus „taip“ ir keliauja į kitą etapą! „Tai buvo labai stiprus pasirodymas“, – sakė J. Jankevičius.

„Tokias emocijas ir turi kelti šokis. Bravo“, – gyrė I. Jankauskaitė.

„Aš priblokštas – kol kas geriausias pasirodymas, kurį mačiau šiame sezone!“ – kalbėjo M. Mikutavičius.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją