Tačiau, be išskirtinių muzikinių pasirodymų, vaikai bus pasiruošę Lietuvai apie savo mokytojus atskleisti absoliučiai viską, rašoma pranešime spaudai. Iš projekto komandos gavę užduotį mokytojams užduoti bet kokį, net ir patį nepatogiausią klausimą, vaikai išsiaiškins dar negirdėtus muzikos žvaigždžių gyvenimo faktus: neišsipildžiusias svajones, gėdingus įvykius scenoje ir didžiausias baimes.

„Aš iš karto galvoju apie košmarus, kuriuos sapnuoju. „Žalgirio“ arena, reikia lipti į sceną, pilna arena, o tu supranti, kad fiziškai balso nėra. Tavo didžiausias koncertas, o tu negali pradainuoti. Kiekvieną kartą aš po šito košmaro prabundu ir pradedu žegnotis. Tai mano didžiausia baimė“, − laidoje vaikų paklaustas, ko gyvenime bijo labiausiai, pripažins Donatas Montvydas.

Atlikėjas atskleis ir patį nepatogiausią nutikimą scenoje koncerto metu: „Pamenu, buvo Gargždų miesto šventė ir aš ten šokau su kostiumu su kelnėmis. Dariau choreografiją, kurioje buvo gilus pritūpimas, tupiu ir jaučiu, kaip per visą klyną plyšta kelnės, ir suprantu, kad šviečia balti apatiniai...“

Gavę galimybę mokytojo paklausti ko tik nori, vaikai drąsiai domėsis, kaip mokytojui dar neatsibodo „Lietuvos balso“ kėdė, kiek ilgai dar žada būti projekte, kodėl pasirinko atlikėjo kelią ir kokia patirtis vaikystėje jį privertė taip atkakliai siekti savo svajonių.

Muzikinė pozityvumo bomba scenoje, profesionaliai parengti vaikų pasirodymai, netikėta Donato išpažintis vaikams ir nelengvi sprendimai, renkantis, su kuriais dviem savo komandos dalyviais Donatas keliaus į finalą, – jau šį vakarą, 19:30 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės