Kiekvieną sekmadienį scenoje atsiskleidžia ne tik muzikiniai talentai, bet ir netikėtos naujai surinktos mokytojų komandos savybės. Vaidas Baumila, Benas Aleksandravičius – BA, Ieva Prudnikovaitė ir grupės „69 danguje” merginos – skirtingus žanrus ir kartas atstovaujantys muzikos profesionalai jau spėjo sukurti ypatingai smagią atmosferą ne tik kamerose, bet ir už jų. Bene labiausiai patrakusi iš mokytojų, kitų mokytojų teigimu – Nijolė Pareigytė – Rukaitienė, kuri vienas iš aklųjų perklausų stebėjo...basomis, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Na, turbūt visi dirbantys šou srityje žino, kaip per ilgus filmavimus išvargina aukštakulniai, ypač tokie masyvūs“, – šypsosi Nijolė. – O ir šiaip aš mėgstu būti basomis: vasarą, kai tik įmanoma, dedu basutes, aukštakulnius į šoną ir vaikštau be jų. Jau nuo vaikystės dievinau jausti žolę, samanas, man tai yra visiška laisvė ir visiška laimė. Taip pat ir mano dukrytei: bėgioti kieme basomis per akmenėlius jai yra didžiausias džiaugsmas“.

Šalia Nijolės sėdintis Benas pastebi ir daugiau smagių Nijolės įpročių. „Visų pirma, ji yra labai linksma, mes visada prisikvatojam iki ašarų. O ir šiaip nerimsta: jeigu filmavimo metu nekalba, tai būtinai, ką nors daro: tai suknelę taisosi, tai plaukus. O jeigu nori pasakyti kažką svarbaus, ji visada atsistoja“, – juokiasi Benas ir prisipažįsta, kad Nijolė jau netgi sugalvojo jam pravardę. „Ji mane vadina „little Ben“ (liet. mažuoju Benu).

„Komandoje yra puiki atmosfera: nepaisant viso didelio azarto, blokų, pasiginčijimų, mes puikiai sutariame, jaučiuosi kaip namie, todėl taip – pabūti basomis, atsipalaiduoti, jei to reikia, tikrai nėra jokia problema“, – apie projekto užkulisius pasakoja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Daugiau nei pusės milijono žiūrovų dėmesio praėjusį sekmadienį sulaukęs projektas „Lietuvos balsas. Kartos“ vėl tęsis šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės