Nuotaikingas ir gero gyvenimiško humoro nestokojantis serialas „Šviesoforas“ pasakoja apie trijų vyrų draugystę ir jų santykius su moterimis. Vienas jų įkūnijo epizodiniams vaidmenims nusifilmavusios kviestinės žvaigždės: Ineta Stasiulytė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Viktorija Šaulytė, Agneta Kleizienė, Larisa Kalpokaitė, Vytautas Medineckas-Ironvytas, Vitalijus Cololo, Jonas Braškys, Rolandas Boravskis ir kiti.

„Epizodiniai žinomų žmonių atliekami vaidmenys serialuose ar kino filmuose – populiari praktika. Tai ne tik pasitarnauja viešiesiems ryšiams, bet ir pagyvina pačius projektus, atneša į juos naujų vėjų ir nuotaikų“, - pasakojo serialą kuriančios „Videometros“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė.

Seriale gundančią masažo salono savininkę suvaidinusi aktorė Ineta Stasiulytė dažnai įkūnija flirtuojančios koketės personažus, kas moteriai jau tapo įprasta. „Juk ar buhaltere dirbti kiekvieną dieną yra iššūkis? Visi dirba pagal savo profesiją ir dirba“, - atviravo I. Stasiulytė.

Aktorė džiaugiasi, kad dėl dažnai provokuojančių, seksualių vaidmenų jos mylimasis priekaištų neturi. „Jo irgi toks darbas – kiekvieną dieną šoka su skirtingomis moterimis, kur yra kūniškas lietimasis. Matyt, dėl to abu labai gerai viską suprantam“, - šypsojosi I. Stasiulytė.

Dažnai televizijos projektuose dalyvaujanti Oksana Pikul-Jasaitienė džiaugėsi sulaukusi pasiūlymo nusifilmuoti ir seriale „Šviesoforas“. „Filmavimo aikštelėje buvo tikrai šilta ir smagi atmosfera. Mintyse net šyptelėjau, jog būtų įdomu pamatyti ir kitas jų darbo vietas, istorijas! Dabar šį serialą žiūrėsiu dar įdomiau, nes pačiai teko garbė suvaidinti“, - kalbėjo garsi moteris.

Progą įkūnyti epizodinį vaidmenį gavo ir žinoma stilistė Viktorija Šaulytė. Žinoma mergina pasakojo, kad nors tai ir nebuvo jos pirmas kartas filmavimo aikštelėje, būtent šis – įsimintiniausias – ji atliko padavėjos Ritos vaidmenį. „Kažkada stojau į aktorinį, tačiau pritrūkus vieno turo kitąmet nebandžiau. Kiekvieną kartą gavusi kokį nors mini vaidmenį, džiūgauju kaip pirmą kartą. Gal tai rodo, kad vis dėlto reiktų tęsti planus su aktoriniu“, - juokėsi V. Šaulytė.

Dar viena charizmatiška moteris pasirodžiusi seriale – Lino Kleizos žmona Agneta. Moteriai teko užduotis suvaidinti pačią save. „Kažkada mokykloje man pranašavo aktorės karjerą. Bet dabar suprantu, kad neturėčiau tam visų reikiamų savybių. Šio amato tikrai reikia mokytis“, - paragavusi aktorystės duonos sakė A. Kleizienė.

Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakoja apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primena šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnija televizijos žiūrovų pamilti aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaiko žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

Serialo filmavimo akimirkos:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės