„Jei atvirai, konkursų nemėgstu, bet manau, kad tokio projekto seniai reikėjo – ne tik dėl mūsų, atlikėjų, bet ir dėl žiūrovų. Šaunu, kad vėl visi sueisim į krūvą, o man labai smagu dalyvauti tokiame šou”, – mintimis dalijosi vieno populiariausių šlagerių „Rudeninis paukštis“ atlikėjas Romas Dambrauskas. Dainininkas įsitikinęs, kad jauduliui prieš kameras vietos nėra: „Jei pasiruoši, tai ko jaudintis?”

„Žinoma, buvo šiek tiek jauduliuko, bet aš negaliu skųstis, kad esu labai nervinga. Man patinka dainuoti, viskas šaunu, o jaudintis yra natūralu, nes kitaip visiškai būtume lavonai į sceną eidami. Fainas tas jauduliukas“, - teigiamomis emocijomis po filmavimo dalijosi dainininkė Irena Ašakaitė. Turbūt joks garsiausių Lietuvos estrados dainininkų koncertas neįsivaizduojamas be žaviųjų I. Ašakaitės ir Rūtos Morozovaitės. R. Morozovaitė į didžiąją sceną užlipo prieš 28-erius metus ir per tuos kelis dešimtmečius tapo daugelio festivalių laureate, o pastaruoju metu su dažniausiai koncertuoja su kolege I. Ašakaite, atlikdamos rinktinių duetų programą.

„Filmavimas man patiko, nors tikėjausi, kad bus silpniau. Apšvietimas, garsas ir atmosfera buvo puiki, mumis labai rūpinosi. Aš manau, kad bus vykęs projektas“, - neabejoja I. Ašakaitė. Dainininkė užsiminė, kad vieno komisijos nario, jaunosios kartos atstovo nuomonė apie jos pasirodymą buvo šiek tiek netikėta, tačiau atlikėja linkusi šios istorijos nesureikšminti.

„Vyrukas yra labai kategoriškas, tačiau tai yra šou ir aš nemanau, kad tie vertinimai yra rimti, jie tėra šou elementas. Rimčiausi vertinimai bus žiūrovų, tada ir reikės susimąstyti. Džiaugiuosi jaunimo gabumais ir muzikiniu skoniu. Visokių yra, visokių reikia“, - mano trejus metus vokalą būsimiems atlikėjams dėstanti I. Ašakaitė.

Daugelio amžinai jaunu vadinamas Viktoras Malinauskas su savo dainomis apvažiavo turbūt visą buvusią Sovietų Sąjungą, o dabar senus gerus laikus prisimins projekte „Švieski man vėl”.

„Aš pajutau didelę meilę iš atlikėjų pusės. Kaip sakoma, nuo neapykantos iki meilės tėra vienas žingsnis, kuris ir buvo tarp vyresnių ir jaunesnių atlikėjų. Atsižvelgdamas į jaunųjų vertintojų pastabas ateityje galbūt turėsiu progą pasitempti ir ateityje sudainuoti geriau, kad jaunimas nevertintų taip itin griežtai“, - įspūdžiais dalijosi V. Malinauskas.

Turėdamas galimybę vertinti populiarių jaunesnės kartos atlikėjų pasirodymus, V. Malinauskas stengtųsi išsakyti kuo objektyvesnę savo nuomonę. Dainininko Lino Adomaičio, Manto, Simonos Jakubėnaitės atliekama muzika besižavintis atlikėjas apie kai kurias šiuo metu labai populiarias grupes atsiliepė vienareikšmiškai neigiamai.

„Galbūt aš juos irgi prastai įvertinčiau, kiek esu girdėjęs jų muzikos. Kalbant apie tuos pasirodymus („Mango“, „Yvos“ pasirodymus laidoje – DELFI), jie manęs visiškai nejaudina. Negirdėjau jų tokios dainos, kurios norėčiau klausytis gerdamas kavą. Man ta kava būtų neskani, jeigu skambėtų jų dainos“, - griežtą nuomonę išsakė scenos grandas.

Ant „Švieski man vėl” scenos stos ir neprilygstamo brolių Frankonių dueto narys, žinomas dainininkas Valdemaras Frankonis. Šiuo metu V. Frankonis aktyviai koncertuoja kartu su „Žvaigždžių kvartetu”, tačiau projekto sumanytojai neatmeta galimybės, kad TV3 scenoje gali atgimti ir kultinis duetas.

Kiekvieną savaitę koncerte pasirodys dešimt geriausių, garsiausių ir turbūt labiausiai išsiilgtų Lietuvos estrados dainininkų, o jiems vadovaus legendinis šlagerių atikėjas Stasys Povilaitis. Kiekvieną savaitę projekto komisijos pirmininkui Mindaugui Stasiuliui dainininkus vertinti padės vis kitos mūsų scenos žvaigždės.

DELFI vaizdo reportaže – įspūdžiai iš pirmosios projekto „Švieski man vėl“ laidos filmavimo.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją