„Gavau perspėjimų, kad už mano, kaip žurnalistės, nukenksminimą buvo pažadėtas milijonas eurų. Tačiau nei tai, nei grasinimai, kad būsiu užkasta žvyro karjere, nesulaikė ir nesulaikys manęs nuo tolesnio gilinimosi į mirusio verslininko Karpavičiaus bylą“, – eteryje pasakos garsi žurnalistė Rasa Karmazaitė.

Dienraščio žurnalistė pasakos perspėjimų ir grasinimų sulaukusi po tiriamųjų straipsnių serijos apie kovą dėl milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus palikimo, rašoma spaudos pranešime.

Tuo metu žurnalistas Dainius Sinkevičius prisimins grasinimus išprievartauti, kuriuos išgirdo iš nusikaltėlio mylimos moters, apie kurį rašė.

Ką tik naują knygą „Policijos dievai“ išleidęs Dainius pasidalins knygoje aprašyta istorija, kuomet elitiniai, ne kartą už nuopelnus apdovanoti pareigūnai patys darė nusikaltimus ir pelnėsi parduodami iš nusikaltėlių konfiskuotą grobį – narkotikus, cigaretes.

Dainius Sinkevičius
„Jie net turėjo savo agentą, pareigūnų stogą turėjusį asmenį, kuris konfiskuotas prekes už juos pardavinėdavo, ir buvo nebaudžiamas bei saugomas“, – pasakos žurnalistas D. Sinkevičius.

Tuo metu buvęs premjero patarėjas korupcijos klausimais, o dabar garsiu video blogeriu tapęs Skirmantas Malinauskas pasakos apie Lietuvą sukrėtusius skandalus ir savo atliekamus tyrimus.

Pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)