Šiuo metu tai – vienintelė Lietuvoje ryto informacinė-pramoginė televizijos laida Lietuvoje, transliuojama nuo 6 iki 9 val. pirmadienį-penktadienį ir nuo 9 iki 12 val. šeštadienį, rašoma spaudos pranešime.

Per tris dešimtmečius laidą vedė kone keturios dešimtys vedėjų, tarp kurių – garsūs žurnalistai Henrikas Vaitiekūnas, Vytautas Kvietkauskas, Algimanta Žukauskienė, Skirmantas Pabedinskas, Edita Mildažytė, Andrius Tapinas, Živilė Vaškytė, Lavija Šurnaitė, Modestas Naudžius, Raigardas Musnickas, Jogaila Morkūnas, Gražina Sviderskytė, Ingrida Žaltauskaitė, Guoda Pečiulytė ir daugelis kitų.

Ilgiausiai „Labą rytą“ vedė dabartinis jo vedėjas Ignas Krupavičius. Jo stažas – net 10 metų. Dabartinė vedėja Eglė Daugėlaitė prie laidos vairo stojo prieš 5-erius metus. Beje, už savo vedamą laidą ji yra mėnesiu jaunesnė...

Linksmieji faktai apie „Labą rytą“:

„Labą rytą“ yra vedę apie keturiasdešimt vedėjų – tarp jų garsūs žurnalistai Henrikas Vaitiekūnas, Vytautas Kvietkauskas, Algimanta Žukauskienė, Skirmantas Pabedinskas, Edita Mildažytė, Andrius Tapinas, Živilė Vaškytė, Lavija Šurnaitė, Modestas Naudžius, Raigardas Musnickas, Jogaila Morkūnas, Gražina Sviderskytė ir daugelis kitų.

Vedėjas Ričardas Sartatavičius, pramiegojęs ir skubėdamas į laidą net aplamdė savo automobilį, bet į eterį suspėjo! Jis, beje, įvažiavo į bloką, saugantį Seimą nuo sovietų tankų.

„Pramiegojimų“ rekordininkai – Jogaila Morkūnas, prabudęs likus 12 minučių iki eterio, Algimanta Žukauskienė – 15, Gražina Sviderskytė – 16. Taip, tokiu ankstyvu metu (laida prasideda 6 ryto) kiekviena sekundė svarbi!

Laidos pašnekovai buvo ir gyvūnai: Edita Mildažytė kalbino ir saldainiais vaišino mešką, A. Žukauskienė – stirną, Ričardas Sartatavičius – arklį. Tarp svečių yra buvę ne tik kačių ir šunų, bet ir jūrų liūtų.

Dabartinė „Labo ryto“ vedėja Eglė Daugėlaitė gimė vos mėnesiu vėliau, negu pati laida. Sausio pradžioje Eglei sueis 30.

Vedėjas rekordininkas – Ignas Krupavičius. Prie laidos vairo jis jau dešimti metai. 2016-aisiais jis padarė pertrauką – savo noru tarnavo Lietuvos kariuomenėje. 9 mėnesius eteryje jį pakeitė Richardas Jonaitis.

Antrieji pagal laiką vedėjai – Modestas Naudžius, šiuo metu prodiusuojantis „Labą rytą“ ir „Labą dieną“, ir E. Daugėlaitė, vedėjais išdirbę 5-erius metus.

Dabartinė laidos prodiuserė – Justė Navickaitė – neseniai pareigomis susikeitė su dabar reportere dirbančia Ieva Žigaite. Laidos komandos nariai – universalūs, prireikus gali dirbti bet kokį darbąJ

Pašnekovai kartais pramiega, pamiršta apsilankymą laidoje, kiti įstringa spūstyse. Bet yra nutikę taip, kad kad, supainioję datas, ateina savaite anksčiau. Vietoje vieno pašnekovo vedėjams yra tekę kalbinti du iškart J

Dar vienas rekordas – 32. Tiek svečių yra sudalyvavę vienoje laidoje. Nepilna sudėtimi studijoje dainavo du chorai.

Tiesioginė laida buvo vedama krentant su parašiutu 3 km aukštyje, taip pat ant vandens (banglentės), po vandeniu, iš požemių-bunkerių, daryta mankšta viešajame transporte ir stotelėse...
Pirmieji „Labo ryto“ vedėjai Vytautas Kvietkauskas, Henrikas Vaitiekūnas, Romas Jankauskas.

Šentinės laidos filmavimo akimirkos:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)