Kaip teigiama LRT pranešime spaudai, kartu tai bus proga priminti apie negailestingą ligą, su kuria Rolandas kovojo ne vienerius metus ir kuri, laikinai atsitraukusi, grįžo su didesne jėga. Ši liga neklausia amžiaus ir puola neįspėjusi, iš pasalų. Skaudžiausia, kai ji užpuola vaikus.

Išgydyti vėžiu sergantį vaiką – beveik stebuklas, tačiau pagerinti jo gydymą ar priežiūrą niekada nevėlu. Kartu su Rolando Janavičiaus artimaisiais ir jo scenos draugais Lietuvos televizija kviečia visos koncerto transliacijos metu skambinti telefonais 1890, 1891 ir 1892 ir paaukoti vėžiu sergantiems vaikams 2, 5 arba 10 litų.

Koncerte Rolandui Janavičiui jo ir savo dainas atliks „Rondo“, Janina Miščiukaitė, Stasys Povilaitis, Jūratė Miliauskaitė, Romas Dambrauskas, Virgis Stakėnas, Rosita Čivilytė, Česlovas Gabalis, Asta Pilypaitė, Linas Adomaitis, Simona, Gintarė, Maksas Melmanas, Milano, „Mokinukės“, Donalda, Igoris Kofas, Rūta Lukoševičiūtė, Aistė Pilvelytė, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Alanas Chošnau, „69 danguje“, Vladas Kovaliovas, Rasa Juzukonytė, Deivydas Staponkus, Daina Bilevičiūtė, Evelina Anusauskaitė, „N.E.O“, gros LRT džiazo grupė.

Koncertą ves Asta Stašaitytė ir Dalius Mertinas, pats neseniai grūmęsis su kraujo vėžiu. Ką reiškia susidurti su šia liga, papasakos Arūnas Matelis, kurio filmas apie vėžiu sergančius vaikus jau tapo nacionaline vertybe. Apie ligos paliestus vaikus, tikėjimą, viltį ir meilę kalbės Kunigas Ričardas Doveika.

Koncertas – akcija Rolandui Janavičiui atminti – ateinantį sekmadienį, spalio 28 dieną 21 valandą per Lietuvos televiziją.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės