„Turiu daug laiko, galėčiau dirbti dar vieną darbą. Norėčiau žurnalistinio pobūdžio darbo, tačiau galbūt dar ne šiemet. Taip pat mėgstu šokius, lankau gitaros pamokas, baseiną bei anglų kalbos kursus. Kaip viską suspėju – nežinau. Anksčiau neturėjau tiek noro, bet dabar norisi koncertuoti, kurti ir gerinti kūrybos kokybę. Noriu eiti į priekį – ten, kur visada norėjau, bet iki šiol susitaikydavau, kad galbūt nesu pakankamai gera ir kiti moka už mane geriau. Bet mes dar pažiūrėsim!“, - svarstė J. Šeduikytė.

Visgi, muzikos atlikėjos pavardė šių metų pradžioje žiniasklaidos antraštėse mirgėjo dėl visiškai kitokios priežasties – skyrybų su dainininku Vidu Bareikiu po dešimties metų santuokos. J. Šeduikytei šios skyrybos buvo be galo sunkios, tačiau ji teigia per šį laikotarpį išmokusi daugiau nei per visą gyvenimą, rašoma pranešime spaudai.

„Skyrybos išmokė daugybės dalykų. Pirmiausia, negalima bandyti pakeisti kito žmogaus. Jei nepatinka, eik į kampą, pažliumbk ir keiskis pati. Taip pat išmokau, kad per prievartą laimingas nebūsi, dėl to reikia žiūrėti, ar abiejų žmonių prioritetai sutampa. Jei abiems reikia skirtingų dalykų, žmonės pradės vienas kitą varžyti ir slopinti. Kiekvienas eina į priekį ten, kur jam atrodo priekis. Vienam tai gali būti svajonė, o kitam – penki žingsniai atgal“, - teigė J. Šeduikytė.

„Taip pat išmokau, kad nereikia bijoti vienatvės, nes tai man šiais metais davė daugiau negu esu gavusi per visą gyvenimą. Vyrauja tokia nuomonė, jog vienam būti nėra gerai, nesaugu, o tai yra sovietinis įsitikimas, kai žmonėms po vieną išgyventi būdavo sunku“, - samprotavo atlikėja, kuri kitų metų pradžioje pristatys savo knygą apie santykius.

Šįmet kūrybinių idėjų nestokojanti atlikėja Jurga Šeduikytė atskleidė, kad norėtų įrašyti dainą su Sauliumi Prūsaičiu. Visgi, J. Šeduikytė prisipažino, kad nors S. Prūsaičio balsą ir laiko tobulu, atlikėjo dainos jai tikrai ne prie širdies.

Laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ paklausta, su kuriuo Lietuvos atlikėju norėtų įrašyti dainą, J. Šeduikytė nedvejodama atsakė: „Su Sauliumi Prūsaičiu! Jo balsas yra tobulas, bet dainos – nelabai. Dainų klausytis mėgstu ne tik pramogai. Iš pradžių klausau muzikos, o tuomet įsiklausau į žodžius. Būtent šioje vietoje mano ir Prūsaičio nuomonės išsiskiria...“.

„Sauliaus dainose tikrai ne visi žodžiai turi tai, ką vadinu poezija. Atlikėjus labai skatinu einant į sceną turėti kažkokią žinutę, o Sauliaus misija yra tiesiog linksminti. Visgi, dainuoti dainą kartu norėčiau ne tik apie linksmybes, bet ir apie tai, kas vyksta po tų linksmybių“, - paaiškino J. Šeduikytė.

J. Šeduikytė rugsėjį šventė savo pirmojo albumo „Aukso pieva“ 15 metų gimtadienį, todėl gali pasigirti išties nemaža scenine patirtimi. Ką atlikėja patartų karjeras pradedantiems dainininkams, pas kurį žinomą Lietuvos žmogų mokosi gitaros paslapčių ir kaip jaučiasi po skyrybų su vyru – sužinosite 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per „Delfi TV“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės