Į pasimatymą LNK studijoje atvyko 32-ejų vilnietis verslininkas Konstantinas ir 33-ejų Laurynas Dubrovskis, žurnalistas, nuomonės formuotojas, socialiniuose tinkluose pažįstamas Keno Kačio slapyvardžiu.

Nors pasimatymas buvo aklas, Laurynas Reveką atpažino nuo pirmo sakinio. „Iš karto supratau, kas slepiasi už sienos, tai žinoma plaukų priauginimo meistrė, yra dirbusi su Agne Jagelavičiūte, Mia, apie ją žiniasklaidoje buvo straipsnių dėl kivirčų ir konfliktų“, – pasakojo Laurynas.

„10 metų esu vieniša, nes nerandu partnerio arba nepatinku tiems, tie, kurie patinka man, – save pristato Reveka. – Mėgstu jėgos aitvarus, vandenlentes, kartais susilaužau kojas, esu padraika. Norėtųsi balanso ir ramesnio žmogaus šalia savęs, kad iš skrajojančių debesų nutemptų ant žemės. Bet viskam savas laikas ir tikiuosi, kad šiandien bus mano laikas“.

Laurynas daug apie save neatviravo, tik pasakė, kad dirba viską nuo A iki Z, tai – ir reklama, ir socialiniai tinklai, ir televizija, ir pramogos, rašoma pranešime spaudai.

„Ar romantiški santykiai, ar draugystė, turi jaustis, kad tavo žmogus dėl tavęs aukoja savo prioritetus, bet dėl to nesijaučia blogai, atvirkščiai, jaučiasi laimingas, kad nori tau patikti ir nori tave daryti laimingą“, – apie antrą pusę, kurios ieško, kalbėjo Laurynas.

Kenas Katis

Konstantinas buvo atviresnis: jis nori susirasti žmoną per ateinančius trejus metus. „Tragiškai nepatinka šeimos nebuvimas. Man nepatinka panos, kurios penktadienį vakare išeina į vakarėlį, o šeštadienį ryte grįžta. Aš pats nevartoju alkoholio, rūkau tik kaljaną. Todėl ieškau tik rimtos panos, būsimos žmonos, vaikų mamos. Ieškosiu iki 35-erių, o paskui liks tik viengungiškas gyvenimas. Taigi arba dabar, arba niekada“.

Reveka labai domėjosi pretendentų į jos širdį planais artimiausiems penkeriems metams.

„Turiu planą įsigyti nekilnojamojo turto Ispanijoje ir gyventi per dvi šalis, kad, kai šalta ir mažai saulės, darbus dirbčiau nuotoliu iš Ispanijos“, – gundė Laurynas.

„Į Ispaniją galima nuskrist lėktuvu bet kada, o aš turėsiu salą Filipinuose. Ir greičiau nei per penkerius metus – visada savo tikslų pasiekiu“, – rėžė moteris.

„Manau, ji tikėjosi, kad mes ateisim su aukso kraičiais ir ji lygins, kieno didesnė investicija į jos salą. Matyt, jos gera nuotaika priklauso nuo investicijų, sėdinčių kitoje sienos pusėje“, – Reveką lukšteno Laurynas.

O Konstantinas tiesiai šviesiai įvertino savo konkurentą Lauryną. „Pamatęs Lauryną, aš nesupratau, ką jis čia veikia. Tai ne pažeminimas. Jis fainas, draugiškas, bet televiziniai pasimatymai ne jam, jis jau subrendęs“

Kurį vyrą antram pasimatymui pasirinks Reveka – Lauryną ar Konstantiną? Ir ar vyriškis jai pasakys „taip“? LNK interneto televizijoje – paslaptingas, intriguojantis ir nenuspėjamas aklų pasimatymų šou „Renkuosi tave“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją