Laidoje skambės garsus juokas bei istorijos, kurios vyksta filmavimų metu. Prisiminusi pirmąjį sezoną ir savo dalyvavimą projekte besislepiant po Pelėdos kauke, Toma Vaškevičiūtė atskleidė, ką jai teko išgyventi vieno filmavimo metu. „Būti kaukės viduje yra labai sunku. Ką aš joje veikiau? Prakaitavau, dusau, manęs vos neištiko insultas. Norėjosi ir per kaukę perteikti kažkokius šokių judesius, tačiau norėjau net stabdyti filmavimą ir rėkti: Giedriau, gelbėk! Iš tikrųjų, galvojau, viskas, sprogs galva“, – laidoje kalbės Toma.

„Bet, Giedriuk, negi tu negirdi keistų garsų, sklindančių iš kaukių?“ – „Kaukių“ vedėjo Giedriaus savicko teirausis Monika Liu.

„Vieną kartą aš išgirdau keiksmažodį, vėliau paaiškėjo, kad po ta kauke slėpėsi Natalija Bunkė. Niekada specialiai nesistengiu išgirsti ar apžiūrėti kaukių iš arčiau, juk būtų neįdomu“, – kalbėjo Giedrius Savickas

Apie tuos, kurie slepiasi po kaukėmis, žino vos keli projekto organizatoriai, tarp jų ir Ruslanas Rybakovas, dizaineris, kuris rūpinasi ne tik komisijos narių įvaizdžiais, bet ir atsakingai kuria kaukes, kurias kruopščiai atrenka projekto dalyviams.

„Visos kaukės daugmaž atitinka žmones, kurios po jomis slepiasi. Pradėdamas kurti, pasižiūri, kas po ja slepiasi. Pavyzdžiui, kai kūrėme Burokėlį, aš žinojau, kad tai bus Stano kaukė. Padarė gražią nosytę, sakau ne, ne, bjaurinam, kreivą darom, nes Stano nėra gražus, bet geras. Ant akių dėkime blakstienas, nes turi būti durnas žvilgsnis ir būtinai holivudinę šypseną. Tai va ir išėjo toks runkelis aristokratas. Iš tikrųjų, visas kaukes yra sudėtinga daryti, yra dėžinės ir kostiuminės kaukės. Po jomis nėra lengva paslėpti žmogų“, – laidoje „Šeškinės 20“ pasakojo dizaineris Ruslanas Rybakovas.

Nuotaikinga, pilna gerų, dar niekam negirdėtų pasakojimų „Šeškinės 20“ laida – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją