Jai pritarė ir garsus drabužių dizaineris Robertas Kalinkinas: „Tu šiandien esi kaip „šliupeta“ (red. past. – grindų šluostė) tikra, per grindis pamazgota ir ant galo atstatyta! Smagu tave matyti ant scenos, Giedriau! Man yra smagu būti čia sekmadienio vakarą. Aš vis dar negaliu atsigauti po praėjusio sekmadienio, kai mus taip smagiai išdūrė Širdis!“

Aktorė Toma Vaškevičiūtė taip pat neliko nuošalyje: „Tu, Giedriau, išvertei mus iš koto tiesiogine to žodžio prasme! Tu nuostabus! Tiesą sakant, mano pasitikėjimas kyla, nes aš atidengiau dar vieną kaukę ir atspėjau dar vieną dalyvį. Aš be galo savimi didžiuojuosi!“

Tuo metu dainų tekstų autorius, rašytojas ir muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano ir vėl neieškojo žodžio kišenėje ir išliko kandus: „Kiekvieno doro lietuvio sekmadienio rytas prasideda bažnyčioje, o baigiasi vakare prie televizijos ekranų. Palaiminti tie, kurie žiūri LNK, palaiminti tie, kurie žiūri „Kaukes“, palaiminti tie, kurie žino, kas slepiasi po kaukėm ir po laidos mes jums linkime nesusapnuoti Kalinkino!“

„Kaukių“ 8 laida

„Jeigu pradėjom tokiais stipriais juokais, tai, tikiuosi, kad laidos pabaigoje neteks verkti“, – savo įžvalgomis dalinosi savo prekinio ženklo įkūrėja, nuomonės formuotoja Simona Nainė, rašoma pranešime spaudai.

Vis dėlto didžiausia vakaro kulminacija tapo užkulisiuose tarp Ateivės ir Juodvarnio gimusi simpatija. Tuo šis šou ir ypatingas, kad bėgant savaitėms projekte užgimsta simpatijos ir net nesvarbu, kad dalyviai nežino, kas slepiasi po kaukėmis.

„Ateivė yra labai įsimylėjusi. Aš Juodvarniui norėčiau perduoti...aš jį pakviesčiau ateiviškų pietų, padiskutuoti apie ateiviškas ir paukštiškas dainas“, – atvirai kalbėjo po šia kauke besislepianti garsenybė.

Laidos akimirkos:

Į jos jausmus interviu kambarėlyje atsakė ir pats Juodvarnis: „Kadangi mes abu skrendantys esam, galbūt kada nors kažkaip susitikę išgertumėm kavos kokioje nors artimiausioje planetoje. Būtų smagu pabendrauti. Ir iš tikrųjų žinoti, kas tu esi.“

Maža to, po jautrios Juodvarnio dainos ašaras sunkiai tramdė aktorė Toma Vaškevičiūtė ir atlikėja Monika Liu bei skyrė jautrius žodžius kūrinio autoriui.

Sekmadienio vakarą šou „Kaukės“ įvyks tai, ko negalėjo tikėtis niekas. Vos išėjus į sceną laidos vedėją Giedrių Savicką ištiks nelaimė. Kas jam padės išvengti traumos, pamatysite jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)