„Labai gaila, kad kaukių vis mažėja, galvos kiekvieną sekmadienį vis nusiridena, krenta ir vis tiek prieisim tą finišo tiesiąją. Kaip sakiau praėjusį sekmadienį, bet dar yra likusios kelios laidos, tai pasitūsinkim ir atspėkim!“ – nostalgiškai kalbės nuomonės formuotoja ir savo prekinio ženklo įkūrėja Simona Nainė.

Įspūdingą vakarą atidaryti bus patikėta Brokoliui. Vos jam užlipus ant scenos Stanislavas Stavickis- Stano nevynios žodžių į vatą: „Aš dabar suprantu, ką mano vaikai galvoja žiūrėdami į morką, pavyzdžiui, į pupelę ir į brokolį. Jie mato tokį vaizdą ir man atrodo, toks nekaltas, fainas, skanus Brokolis, o jie mato tokią baisybę, dėl to nevalgo!“

Tuo metu Monika Liu prisipažins, kad po praėjusios laidos negalėjo užmigti bandydama suprasti, kas slepiasi po šia kauke, rašoma pranešime spaudai.

Du sekmadienius iš eilės komisijos nares graudinęs Juodvarnis šį kartą scenoje užkūrė tikrą vakarėlį ir privertė visus atsistoti nuo savo kėdžių: „Nerealu! Aš pirkčiau, Juodvarni, bilietus į jūsų koncertą!“ – pasirodymu džiaugėsi Simona.

Vis dėlto šis smagus numeris privertė Stano prisiminti ne tokią linksmą istoriją: „Susirgau 36-ių vėžiu ir aš atsimenu, kad kaip tik tuo metu buvo labai populiari šita daina, ir aš taip klausiau jos ir galvojau – Dieve, duok man nugyventi iki tų 39-ių. Ir kiekvieną kartą, kai girdėjau šią dainą, man kažkaip širdį skaudėjo. Dabar man 41-i, viskas praėjo, viskas baigėsi, aš šoku už gyvenimą ir dėkoju tau už gyvenimą, ir už šitą dainą!“ – emocingai kalbėjo jis.

Nuolat savo energija visus stebinantis Lemūras ir šį kartą netaupys jėgų: „Mėto pėdas Lemūras, slepia balsą specialiai ir taip nutinka, kad aš neturiu varianto“, – prisipažins Monika Liu.

Laukiaumiausiu vakaro momentu taps net dviejų naujų kaukių pasirodymai. Eglutei įžengus į sceną atlikėja Monika Liu nesusitvardys: „Stano, pagalvojau – gal čia atėjo tavo likimo dovana?“

„Žinok, kad man kaip tik tie rūbai ir žalia spalva labai patinka“, – jai atsakys Stano.

„Ateivė vis labiau užvaldo Žemės planetą. Jai labai gerai sekasi mus mulkinti. Ji kiekvieną kartą vis drąsiau ir nagliau išeina į šią sceną norėdama mus dar kartą apgauti“, – pasirodžius Ateivei, nevynios žodžių į vatą aktorė Toma Vaškevičiūtė.

Šį kartą Ežiukas nustebins visus komisijos narius. Jo atlikta ukrainietiška daina privers susimąstyti ir surimtėti: „Labai jautrus pasirodymas ir labai gražus. Iš tikrųjų labai norėjau padėkoti jums, kad jūs priminėte mums visiems, kad mes nepavargtume, kad mes padėtume savo broliams, sesėms Ukrainoje“, – jautriai kalbės Simona Nainė, jai pritars ir Toma: „Mūsų šitą pramoginį, nuostabų, džiugų šou tokie pasirodymai visada pakelia dar į kitą lygį ir išties labai dėkoju Ežiukui.“

Paskutinis pasirodys Jautis, jam išėjus dizaineris Robertas Kalinkinas prisipažins: „Šiaip esi mano favoritas su Juodvarniu! Spėčiau, kad galimai varžysitės dėl karūnos.“

Scenoje pasirodys dar viena nauja ir nematyta kaukė Obuolys, kuri primins visiems apie LNK televizijos ir „Maisto banko“ lapkričio 17-ąją organizuojamą paramos koncertą „Pasidalink“, ir paskatins komisijos narius skirti jautrius žodžius mažiau turintiems.

Staigmenos, netikėtumai, įspūdingi pasirodymai ir dar daug visko – jau šį sekmadienį, 19.30 val., šou „Kaukės“, tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją