„Rezervuoju šitą kostiumą! Režisieriau, aš iš karto sakau, kad rezervuojuosi kažkuriam savo pasirodymui. Fantastiška! Nuostabu!“ – susižavėjimo neslėpė garsi moteris.

Šį sekmadienį žiūrimiausias LNK televizijos savaitgalio šou „Kaukės“ paruošė staigmeną, rašoma pranešime spaudai. Prie jau esančių šešių senbuvių: Ąžuolo, Avino, Varlės, Šuns, Drugelio ir Superherojaus prisijungs naujas dalyvis – Mėnulis. Jam nė nespėjus apšilti kojų scenoje įspūdingam kostiumui liaupsių negailėjo niekas.

„Bet, klausykit, su veidu pirmą kartą, kaukė su žmogišku veidu! Tiesa, yra Ąžuolas su Pauliukaičio veidu, bet čia yra nu tiesiog tikrai gražus moters veidas“, – pasiėmusi žiūronus atidžiai nepakartojamą kostiumą apžiūrinėjo „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė.

Dar daugiau, retai pagyrų žodžius žarstantis „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius taip pat neslėpė susižavėjimo Mėnuliu: „Kaukė yra nuostabi! Tikrai!“

„Aš neįsivaizduoju, koks turi būti kūrybiškas žmogus, kad sugalvotų tokią gražią kaukę“, – gerų žodžių kostiumų ir kaukių kūrėjams negailėjo broliai Lavrinovičiai.

„Iš mėnulio nukritęs, kad tokį sugalvotų dalyką“, – antrino Livija.

Tačiau ar po Mėnulio pasirodymo scenoje komisijos liaupsės nevirs aštriomis kritikos strėlėmis? Viską sužinosite tik žiūrėdami populiariausią LNK televizijos šou „Kaukės“.

Nors didžiausia vakaro intriga tapo naujojo dalyvio pasirodymas ne ką mažiau įspūdingesnius muzikinius numerius paruošė ir kiti dalyviai.

Ąžuolui ant scenos atlikus Michaelio Jacksono dainą „Black or white“ visi komisijos nariai akimirksniu pašoko nuo savo kėdžių. O broliai Lavrinovičiai ir atlikėja Monika Liu demonstravo savo šokių judesius.

„Čia yra ypatinga! Čia, nu kaip kosmosas! Tiek stilių dainuot“, – per Ąžuolo pasirodymą komentavo Indrė Kavaliauskaitė.

O pasibaigus dainai, kaip visuomet, įspūdingą šou gyrė visi.

„Šiaip, šakės, ką galiu pasakyt! Ką tu, Giedriuk, apie mano nervus sakei? Nes dabar tai tik galvoju nervai, nervai, man nelaiko mano nervai! Ąžuole, tu mūsų nenervuok!“ – garsiai šaukė Indrė.

„Aš pirmiausia noriu pasveikinti su dainos pasirinkimu, nes man labai patinka ta daina. Tikrai nuostabi. Tiesiog, jei Giedriukas net atėjo ir pašoko, visiškai labai puikiai!“ – sakė Vaidotas Valiukevičius.

Po Avino užuominos Vaidotas liko be žado. Kodėl šio dalyvio pasakyti žodžiai išmušė iš vėžių komisijos narį?

Įspūdingas ir intriguojantis šou „Kaukės“, kiekvieną sekmadienį, 19.30 val., per LNK televiziją. Tik ar sugebėsite atsakyti į klausimą, kas slepiasi po kauke?

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės