„Nomeda, jūs tikra KGB agentė, iš kur tai išknisote?”,- choreografas taip reagavo į Vokietijoje gyvenančios dukros Agnės interviu. Dukra, neslepianti, kad tėvą myli net labiau už mamą, papasakojo, kokio Jurijaus Smorigino Lietuvos žiūrovai nepažįsta. Be kitų savybių moteris atskleidė, kad buvo griežtai auklėjama. Ji atsiminė, kaip kartą tėvas atėjo į naktinį klubą jos parsivesti namo, nors Agnei tuo metu buvo daugiau nei 20 metų. Ne mažiau intriguojančių istorijų papasakojo J. Smorigino buvę mokiniai.

„Suspardytos balerinos sūnus dabar spardo kitus,“ - pareiškė Jurijus, atvirai pasakodamas, kad mama jo gimdyti į ligoninę buvo atvežta po tėvo suspardymo. Prisiminęs ne vieną skaudų gyvenimo etapą, choreografas bandė paaiškinti, kodėl yra susikūręs pikto aštrialiežuvio įvaizdį: „Niekas niekada nepatikės, kad aš nesu blogietis”. Mėgindama paneigti stereotipus, laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė išsiaiškino, kodėl Jurijus dažnai giriasi ir būna net narciziškas.

Dėl būdingo narciziško charakterio, choreografas gavo dovanų šių pavasariškų žiedų vazonėlį. Ir ne tik. Nomedos pateiktas siurprizas - dovana, susijusi su Jurijaus nuodėme, kurią atskleidė pašnekovo draugai. Atskleista mažytė nuodėmė laidos herojų labai pralinksmino, tačiau jis atvirai papasakojo apie kitą nuodėmę, kurią daugybę metų nešiojosi giliai širdyje. „Man buvo taip gėda, aš bijojau, kad mane sučiups,“ – susimąstęs pasakojo J.Smoriginas.

Netikėtai intriguojančią nuodėmę išpažino ir kita pirmos laidos pašnekovė - aktorė Larisa Kalpokaitė. Viena populiariausių serialų aktorių papasakojo apie kompleksus, lydėjusius ją didžiąją gyvenimo dalį, apie kovą už būtį, apie skaudžiausias netektis ir tai, kaip kadaise sunkiai skynėsi kelią į didžiąją sceną. „Gal praleidau savo progas, o gal ir nepraleidau,“ – išsprūdo L. Kalpokaitei, kalbant apie labai pikantiškus gyvenimiškus malonumus.

„Ruošdamasi pirmajam filmavimui, tikėjausi nustebint savo pašnekovus – Larisą Kalpokaitę ir Jurijų Smoriginą. Ir atrodo, man tai pavyko. Bet jie nustebino mane labiau. Tokio atvirumo aš nesitikėjau,“- po filmavimo dalinosi įspūdžiais Nomeda Marčėnaitė. Laidos vedėja tiki, kad kartu su pirmais laidos pašnekovais pavyko paneigti daugybę mitų, kokių apie šiuos žymius žmones turi susidarę žiūrovai ir skaitytojai.

Kitokie ir atviri pokalbiai laidoje „Kitaip. Su Nomeda“ pirmadieniais per „Lietuvos ryto televiziją”.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)