„Mums nepasisekė, kad tokiu laiku įsirenginėjam savo naują būstą. Tie, kas yra darę tokio tipo remontus, puikiai žino, kad turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris ir darytų remontą, ir turėtų tuo pat metu susikaupęs juodai dienai“, – šį trečiadienio vakarą LNK laidoje KK2 pasakos Marius Jampolskis.

Visas santaupas Marius sukišo į naują namą, todėl dabar turi nemažai problemų, pavyzdžiui, paskambina meistrai ir sako: virtuvė pagaminta, sumokėk. O pinigų nelabai yra, rašoma spaudos pranešime.

„Sakau, gal reikėtų įšaldyti. Bet tada sandėliavimo kaštai, delspinigiai, viskas pagal anksčiau pasirašytą sutartį“, – apie padėtį be išeities pasakos Marius.

O pinigų nedaugėja, nes pagrindinis M. Jampolskio uždarbis – koncertai ir pasirodymai – uždaryti neribotam laikui. Karantiną Jampolsiai sako ištvers dar mėnesį, iš santaupų. Jei korona tęsis, Marius eis dirbt.

Kita scenos žvaigždė, Gintarė Karaliūnaitė, laikosi geriau. Dainininkė jau kuris laikas turi pragyvenimo šaltinį nesusijusį su scena – gamina kremus.

„Mano poreikiai niekada nebuvo labai didžiuliai, aš juos esu seniai jau susimažinusi pagal savo gyvenimo galimybes, sena mašina važinėju, man nereikalingi labai brangūs daiktai, todėl streso nepatyriau“, – pasakos Gintarė.

Tačiau per pandemiją dainininkė irgi patyrė nuostolių – moteris pardavinėja namą ir dėl jo kaina nukrito.

„Stiprokai, stiprokai, manau, apie 15 tūkst. eurų bus. Bet ką darysi, jeigu kris nekilnojamo turto kainos, aš pigiau parduosiu, pigiau nupirksiu, reikia mąstyt protingai ir nepanikuoti“, – laidoje kalbės G. Karaliūnaitė, kuri patikino, kad nori atsikratyti paskolų, todėl namą, kad ir už pigiau, vis tiek parduos.

Visos žvaigždžių turto problemos karantino metu – jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val. LNK laidoje KK2.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (168)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės