Kaip sako Monique, galvodama apie kalėjimo bėglio vaidmenį ji klydo du kartus ir vieną kartą buvo teisi. O tapus kalėjimo bėgle buvo prarasta net ir elementari laiko nuovoka.

„Pirma, tai žiūrint televizijos laidas, kuriose įsikūnijama į kalėjimo bėglio vaidmenį matosi, kad bėgliams yra labai smagu. Ypač, kai pavyksta atsiplėšti nuo gaudytojų ir priversti juos „rautis plaukus”. Bet kad bus taip smagu pačiai tapus bėgle – neatspėjau nė iš tolo. Antra, klydau dėl to, jog žvelgiant iš šalies viskas atrodė daug paprasčiau. Buvo lengva komentuoti, ką reikėtų daryti geriau. O pačiai esant adrenalino kupinoje akimirkoje priimti A arba B sprendimus, kurie viską ir nulems, pasirodė labai sunku. Tačiau buvau teisi dėl to, kad laukiau ir delsiau dalyvauti tokiame šou iki tol, kol atsiras partnerė, su kuria tikrai bus galima bežaidžiant dar ir gerai pasilinksminti. Nieko panašaus anksčiau nesu patyrusi, tai yra be galo įsimintina patirtis”, – pranešime spaudai sako ji.

Tuo tarpu Monique partnerė Nombeko Augustė šypsosi, kad bėgimas iš kalėjimo, kai tenka patirti daug ekstremalių situacijų, netgi suartina. Nors anksčiau ir nebuvo pažįstamos, tapusios kalėjimo bėglėmis kai kuriose situacijose merginos elgėsi tarsi geriausios draugės.

„Labiausiai patiko bėgimo kompanija, azartas ir nežinia, kaip viskas baigsis. Dalyvauti nusprendžiau ne tik dėl įdomios laidos idėjos, bet ir todėl, kad pasiūlė intriguojančią kompanionę. Įsimintiniausias ir juokingiausias momentas, tikriausiai, buvo bėgimas susikibus už rankų. Nors su Monika bendravome tik kelias dienas iki įvykio”, – sako atlikėja.

Monique ir Nombeko Augustė savo apsukrumą pademonstravo tik pradėjusios žaidimą Kaune, kai į pagalbą užlaikant bėglius pasitelkė aktorių, kuris suvaidino automobilio gedimą. Atlikėjos pasižymėjo užtikrintais sprendimais bei gebėjimu bendrauti su žmonėmis prašant pagalbos net keliuose skirtinguose miestuose. Kaip sako merginos, nors kai kuriais atvejais sulaukta ir keistesnių žvilgsnių iš praeivių, vis tik dauguma žmonių su mielu noru buvo linkę pagelbėti.

Atlikėjų duetą gaudė antrą sezoną gaudytojais esantys, tad visiškai užtikrintai tokioje rolėje jau besijaučiantys alternatyvaus roko grupės „Jautì“ nariai – Džiugas Širvys, Nojus Zvicevičius, Pilypas Gruzdys, Matas Petrulis.

Ar patirtis padėjo sučiupti didele energija ir entuziazmu tryškusias merginas? Visa tai žiūrovai galės išvysti „Telia Play“ platformoje jau ketvirtadienį, gegužės 4 dieną.

„Medžioklės sezonas“ – tai realybės šou, kurio metu žinomi Lietuvos žmonės, stengiasi pabėgti iš menamo kalėjimo ir išlikti laisvėje bent keturias valandas. Bėgliai neturi nei pinigų, nei savo telefonų, o bėgdami gali pasikliauti tik sutiktų žmonių pagalba. Dar prieš pabėgimą gaudytojai ir bėgliai susilažina, kad gaudynių pralaimėtojai turi įvykdyti smagią užduotį. Taip realybės šou praturtinamas dar daugiau juoko kupinų epizodų.

Pirmieji į antrojo sezono kovą su gaudytojais stojo aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas bei atlikėja Beatrich su būgnininke Gertrūda. Vėliau realybės šou savo jėgas išsibandė Lenktynininko Roko Baciuškos ir „TikTok“ žvaigždė Godos Kujavskytės (Goda Problema) duetas bei savo jėgas apjungę aktorius Arnoldas Eisimantas ir muzikos prodiuseris Leonas Somovas. Pabėgimo išmonę teko demonstruoti ir žinomai šalies sutuoktinių porai Daliai Belickaitei bei Edvinui Šeškui, nuomonės formuotojai Simonai Nainei su fotografu Luku Griciumi, aktoriui Mariui Repšiui bei atlikėjui IronVytui.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės