Naujame LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ žvaigždžių stilių kuria drabužių dizaineris Ruslanas Rybakovas ir visažistas Aurimas Juodiškis, jiems talkina dailininkė ir stilistė Aušra Kleizaitė, praneša LNK.

„Kitaip“ - toks mūsų šio projekto moto, - įsitikinęs visažistas Aurimas Juodiškis, dar žinomas Plaštakės vardu. – Mes norime, kad įžymybės, kurias mes matėme šimtus kartų, pasirodytų su nauju įvaizdžiu, kitaip, nei įprasta“.

„Liaudies dainų atlikėjai, tautosakos legendai Veronikai Povilionienei teko apsirengti tautiniu indišku drabužiu – sariu, apsiauti aukštakulniais, o plaukus visažistas nuspalvino rožine spalva. Tokios Veronikos dar niekas nėra matę“, - sakė R. Rybakovas.

„Žinot, kai Veroniką pamačiau rožiniais plaukais, supratu, kad projektas bus rimtas“, - juokėsi V. Kernagis.

Pasak Ruslano Rybakovo, dar ne vienam „Žvaigždžių duetų“ dalyviui teks išbandyti kažką neįprasta. „Vyriausiajai Lietuvos raganai Vilijai Liobačiuvienei teko ne šluota, o romantiškas švarkelis. Vilija prisipažino nekenčianti švarkų, tačiau su juo ji atrodė puikiai. Arina išsigando baltos peršviečiamos romantiškos suknelės, tačiau galutinis rezultatas ją maloniai nustebino“, - pasakojo R. Rybakovas.

„Žvaigždžių duetų“ premjera jau čia pat, todėl dviem vyriškiams darbų – per akis. Ruslanas naktimis siuva sukneles projekto dalyviams, o Aurimas po miestą blaškosi ieškodamas perukų ir priklijuojamų blakstienų, kurios, pasirodo, yra deficitas. Tačiau abu jie prisipažįsta, kad naujas darbas juos veža.

„Dar prieš akis – keturi mėnesiai. Jeigu nedainuoju, tai neiškrisiu anksčiau laiko, kaip jūs manote?“, - juokėsi Aurimas Juodiškis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją