„Pasiilgstu scenos. Tačiau niekas neatstos vaikų. Visur ir visada dabar bus vaikai. Bet taip pat manau, kad tėvai taip pat turi būti laimingi, o laimingas esi tada, kai dirbi mėgstamą darbą – gyveni muzika, negaliu gyventi be scenos. Ir aš galbūt ne pilna koja, bet aš grįžtu į sceną“, - laidoje sakys K. Zvonkuvienė.

Moteris pasakos, kad dvynukų gimimas neparastai sutvirtino jos ir Deivydo santykius: „Iš esmės niekas nepasikeitė, pasikeitė požiūris. Sutvirtėjo šeima ir džiaugiuosi, kad tas šeimos pagrindas įgauna prasmę. Mūsų santykiai tvirtėja vis labiau“.

Katažina atskleis, kad Deivydas puikiai susitvarko su savo, kaip tėvo pareigomis, moka ir sauskelnes pakeisti, ir atlikti kitus būtinus darbus: „Ne visi patikės, bet jau pirmą naktį po gimdymo man liepė daugiau ilsėtis ir vyrui nieko neliko, kaip visko išmokti“.

K. Zvonkuvienė laidoje taip pat pasakos, kad po gimdymo jai ir Deivydui grįžus į namus, laukė draugų staigmena – papuošta Kalėdinė eglutė.

„Kai grįžome namo buvo gruodžio 11, grįžome į šiltus namus, į baltą dvynukų kambarį, draugai mums papuošė eglutę. Aš taip bijojau pagimdyti ir grįžti į namus, kur nėra šio šventinio akcento“, - sakys K. Zvonkuvienė.

Laidoje dalyvausianti Ineta Pūzaraitė – Žvagulienė prieš beveik keturis mėnesius pagimdė antrąjį kūdikį. Ineta laidoje pasakos, kad antrasis gimdymas nebuvo sudėtingas: „Pats gimdymas nebuvo sudėtingas, buvo lengvas ir paprastas, tik netikėtas, o kadangi gimdžiau gerokai anksčiau, pagimdžiau „ankstuką“. Buvo sunkiau psichologiškai“.

Visą laidą „KK2 penktadienis“ žiūrėkite penktadienį 19 val. 30 min. per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės