„Serialą „Draugai“ aš esu matęs skersai išilgai, kokius tris kartus, visus dešimt sezonų. Šia prasme aš esu visiškas „ligonis“. Šis serialas yra tai, kas mane vaikystėje įkvėpė ir tai, ką aš vis dar dabar pasižiūriu. Tai yra absoliutus komedijos auksas“, – atvirauja Justinas Jankevičius, vienas populiariausių televizijos veidų ir humoristų mūsų šalyje.

Paklaustas, su kokiu serialo personažu jis galėtų save sutapatinti, Justinas net nemirkteli.

„Aš save matau kaip Džo. Tai be jokių abejonių yra TAS personažas. Jis yra paprastas, jis yra sėkmingas ir jis turi pačią geriausią kabinimo frazę pasaulyje – „How you doin’?“, – šypsodamasis sako J. Jankevičius.

Vieno sėkmingiausių serialų visame pasaulyje populiarumą ekspertai aiškina tuo, kad jame lengvai atpažįstame sau artimas gyvenimiškas situacijas: tarpusavio santykiai su draugais, meilės reikalai, darbas, pinigai, studijos ir daugybė kitų. Be to, personažų charakteriai parinkti taip, kad kažkuriame jų, tikėtina, tikrai atpažinsime ir save.

Justinas sako, kad iš visų serialo situacijų jam labiausiai įsiminė dviejų personažų susiburkavimas.

„Jeigu reikėtų įvardinti geriausią serialo momentą, tai vienareikšmiškai būtų ta dalis, kai Čandleris pradėjo draugauti su Monika. Kai staiga iš tokių tusovnų paauglių jie tapo suaugusiais. Komedijine prasme tai nebuvo labai juokinga, bet man tai buvo įsimintiniausias reikalas“, – dalijosi įžvalgomis Justinas.

Žinomas humoristas sako, kad turėti tokią draugų kompaniją, kaip seriale „Draugai“, jam būtų tikra svajonė.

„Man atrodo, kad kiekvienas iš mūsų norėtų gyventi „Drauguose“, kur kiekviena frazė yra žiauriai geras bajeris. Aš galiu pasakyti kaip žmogus, buvęs „Humoro klube“, kad „Humoro klubas“ taip gerai nejuokauja kaip „Draugai“. Čia yra visiška svajonė. Jei kur nors realiai yra tokia kompanija, tai, prašau, parašykite man feisbuke. Aš labai norėčiau su jumis pabendrauti“, – visiškai rimtai kviečia bendraminčius J. Jankevičius.

Visas interviu - čia:

Norintys prisiminti, kaip atrodo ši draugų kompanija, vaizdo transliacijų internetu platformoje viaplay.lt gali mėgautis visais dešimt linksmųjų „Draugų“ serialo sezonų.

Žymusis amerikiečių serialas pradėtas rodyti dar 1994-aisiais. Jis yra pelnęs ir „Emmy“ apdovanojimą kaip geriausia televizijos komedija. Per paskutinius šio serialo sezonus populiarieji jo aktoriai uždirbo net po 1 mln. JAV dolerių už kiekvieną seriją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)