Emilijos karjeros kelias į įvaizdžio dizaino pasaulį buvo toks pat ryškus ir spalvingas, kaip ir jos asmeninė praeitis. Ji užaugo šeimoje, kurioje menas ir kūryba buvo kasdienybės dalis. Emilijos senelis buvo žymus rašytojas Leonardas Gutauskas, o kiti šeimos nariai – taip pat pripažinti menininkai. Neverta stebėtis, kad pradėjusi mokslus medicininės kosmetologijos srityje, Emilija netrukus suprato, kad tikroji jos aistra slypi įvaizdžio dizaino srityje, tad nukreipė savo karjerą būtent šia kryptimi.

O prieš 8 metus Emilija susitiko su režisieriumi A. Žiurausku. Kai jie pirmą kartą vienas kitą išvydo, moteris nė nenutuokė, kad Andrius yra gerai žinomas režisierius, aktorius ir vedėjas. Pašnekovė TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ atskleidė, kur įvyko pirmoji jų pažintis, kas labiausiai ją sužavėjo ir kaip į šią draugystę reagavo jos šeima.

„Kaip aš ir svajojau, vestuvės įvyko Londone, Viktorijos ir Alberto muziejuje. Vestuvėse dalyvavo tik artimiausi žmonės. Iškart po ceremonijos sėdome į traukinį ir su vestuviniais rūbais išvykome į Paryžių, kur turėjome nuostabią vakarienę dviese“, – prisiminimais apie vestuves dalinosi Emilija.

Emilija papasakojo vestuvinės suknelės įsigijimo istoriją. Nuostabaus grožio šilkinė suknelė iš Londono parduotuvės atkeliavo tiesiai į pašto dėžutę Lietuvoje.

„Juokauju, kad mano vestuvinė suknelė neatkeliavo su kaspinais ir prabangioje dėžėje, o tiesiog šiukšlių maišelyje“, – komišką istoriją paskojo pašnekovė.

Nors porą skiria 17 metų, Emilija ir Andrius nuolatos stengiasi, kad jų santykiai būtų švieži, įdomūs, kupini netikėtumų ir kūrybinių idėjų. Emilija pasidalins, kokių staigmenų vienas kitam sugalvoja ir atskleis romantikos kupiną piršlybų istoriją.

Be to, Emilija papasakojo ir apie savo kitą mylimą veiklos sritį – scenografiją. Čia jai tenka dirbti ir su vyru Andriumi, todėl kartais nepavyksta išvengti konfliktų.

„Neslėpsiu – būna, kad namie pasitranko durys... Aš turiu savo argumentus, o jis – savo. Susipykstame, išsiskirstome į skirtingus kambarius, bet galiausiai visada prieiname bendrą tašką ir susitariame“, – atviravo ji.

Tiesa, Emilija pripažino, jog Andrių namuose mato gana retai. Dėl daugybės užsiėmimų ir įtempto poros gyvenimo ritmo, akimirkos praleistos kartu, tampa dar vertingesnės.

„Pagal jo tempą spėti sunku, bet jis mėgaujasi tuo, ką daro, ir tai labai mane džiugina. Jeigu jis savaitgalį nedirba ir galime jį praleisti kartu, tai mums būna tiesiog šventė“, – apie iššūkius derinant laiką pasakojo Emilija.

„Pasaulis pagal moteris“ – jau šį sekmadienį 10 val. ryto tik per TV3.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją