Iki projekto merginos nebuvo pažįstamos, susitiko ir susibičiuliavo, rašoma pranešime spaudai. Ieva Barbora turėjo galimybę ruoštis pasirodymui ne tik žiūrėdama vaizdo įrašus, bet ir stebėdama įkūnijamą personažą iš labai arti.

„Man didžiausia atsakomybė įkūnyti Ievą, labai jaudinuosi, kad nesugadinčiau kažkaip, man labai patinka Ieva, patinka kaip dainuoja, ši daina patinka, man viskas labai patinka, tik didžiausia atsakomybė padaryti bent jau neblogą variantą”, – prieš pasirodymą pasakoja Ieva Barbora Juozapaitytė.

„Bandydama atkartoti Ievos Zasimauskaitės balsą, kuris yra jos vizitinė kortelė, konsultavausi su ja pačia, tai jei kažkas bus blogai, tada sakysiu – Ieva, tu pati kalta (juokiasi). Aš manau, kad kažkiek pavyks, gal ne visur, bet vien dėl to, kad esu Ieva ir bus Ieva, jau pusė darbo”, – juokiasi Ieva Barbora.

Po Ievos Barboros pasirodymo pirmiausia pakomentuoti panoro pati I. Zasimauskaitė.

„Labai žavu buvo, man gal vienas geriausių tavo pasirodymų. Kaip ten sako, geriau už originalą! Buvo labai tikra, man atrodo, kad tu puikiai išjautei, man labai patiko”, – apie Ievos Barboros įkūnijamą ją pačią sakys Ieva Zasimauskaitė. Komisija merginai taip pat negailėjo komplimentų.

Šį šeštadienį netrūks siurprizų ir netikėtų sprendimų. Egidijus Sipavičius įkūnys grupės „Baltasis kiras” vokalistą. Šelmiškais ūsiukais pasipuošęs scenos grandas dainą skirs komisijos narei Livijai Gradauskienei. Ši, pagauta emocijos, iškart po pasirodymo Egidijui skirs aukštą balą.

„Kuo daugiau kažkokių atributų, tuo lengviau pasislėpti pačiam. Aš, beje, turėjau jaunystėj užsiauginęs ūsus. Ne tokius, kaip „Baltojo kiro” vokalisto, buvo tokie tiesūs ūsiukai ir barzdelė kaip Dartanjano, buvau kaip tikras muškietininkas” – apie įvaizdį pasakoja Egidijus Sipavičius. Egidijus dainos metu improvizavo ir bendravo su komisija. Energija ir atsipalaidavimas pavergė komisijos nares.

„Aš tai laikau smurtu prieš komisiją”, – išvydusi visus dešimt dalyvių pasirodymų konstatuos Livija Gradauskienė.

Iš tiesų, įpusėjus projektui, dalyviai vis labiau atsipalaiduoja ir ruošia įspūdingus pasirodymus. Toma Vaškevičiūtė taps Marilyn Monroe, Gytis Ivanauskas visus šokdins įkūnydamas grupę „Right Said Fred”, Rokas Petrauskas atliks grupės „Scorpions” dainą, Ieva Zasimauskaitė įkūnys Katy Perry, Dovydas Laukys taps Joe Dassinu, Maksas Melman visus nustebins atlikdamas „Rammstein” kūrinį, Justė Žičkutė taps Mariah Carey, o Katažina įkūnys „The Roop”.

Muzikalus vakaras žiūrovų laukia šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)