„Varo“ geriau už kai kuriuos roko grandus

Nors Ieva Prudnikovaitė, kurią Birutė ir Igoris pasirinko jiems atsisukus visiems mokytojams, yra operos atlikėja, dviem estradoms atstovams Ieva nusprendė iškrėsti staigmeną: dvikovose jie turės atlikti garsų Povilo Meškėlos kūrinį ir gerai papurtyti sceną kartu su charizmatiškaisiais rokeriais iš jaunosios kartos „Still Runners“, rašoma spaudos pranešime.

„Norėjome mokytis operos, o pakliuvome į roką“, – juokiasi Birutė, tačiau neslepia, kad rezultatas nustebino ir ją pačią. Tiesa, ji prisipažįsta, kad kur kas baisiau buvo ne keisti žanrą dvikovose, o pasirodyti pirmajame, aklųjų perklausų etape. „Pirmą kartą gyvenime taip jaudinausi ant scenos, tiesiog išdžiūvo burna! Na, bet susikaupiau ir savo darbelį padariau. Toliau bus tik lengviau“.
Dvikovų etape Birutė sulauks dar daugiau komplimentų nei aklosiose perklausose. „Toks jausmas, kad ji visą gyvenimą ir dainavo roką, ji turi visus duomenis būti roko žvaigžde”, – nuostabos neslėps Ieva Prudnikovaitė, jai pritars ir „Still Runners“ vaikinai. „Birutė taip varo, kad pralenkė ir mus, ir gal dar tą patį Meškėlą, ir kitus atlikėjus. Tai tik įrodo, kad nesvarbu nei amžius, nei stilius, kurį dažniausiai dainuoji – svarbu tai, kas spinduliuoja iš paties žmogaus“.

Rokeris, kuris mokosi operos

Estrados primadona virtusi roko žvaigžde – ne vienintelis šių „Lietuvos balsas. Kartos“ dvikovų siurprizas. Pasirodo, Birutės ir Igorio dueto dvikovų priešininkai taip pat turi savo slaptąją pusę. Štai grupės nariai Matas ir Donatas yra artimai susiję su klasikiniu dainavimu.

„Ne paslaptis, kad mums patinka labai daug skirtingų stilių. O roką atliekame todėl, kad jis labai „veža“ emocine prasme. Pavyzdžiui, aš gyvenime esu intravertas, dažnai nutyliu, neišsisakau. O roko scenoje galiu „legaliai“ sakyti viską, ką noriu, išsilieti – man tai labai patinka“, – pasakoja grupės vokalistas Matas. Tiesa, jis prisipažįsta, kad tai padaryti nebuvo lengva. „Užtruko kokius dvejus metus, kol scenoje ėmiau jaustis laisviau, o kol visai išsilaisvinau praėjo gal ir kokie keturi“.

Dar daugiau stereotipus griaunančių dvikovų – jau šį sekmadienį, 19.30, per LNK, šou „Lietuvos balsas. Kartos“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės