I. Stumbrienė tikina, jog nuo namų šeimininkės, žmonos ir mamos rūpesčių ji atsipalaiduoja apsipirkinėdama: „Mėgstu gražius drabužėlius ir papuošalus, todėl sumigdžiusi vaikus ir nuraminusi vyrą galiu sau leisti pavartyti mados žurnalus bei nusipirkti vieną kitą gražų daiktą, kuris man visuomet praskaidrina nuotaiką ir suteikia vidinę palaimą.“

Šio ketvirtadienio laida „Patys pačiausi“ dedikuojama toms, kurios viešumoje yra matomos kaip rūpestingos mamos, geros žmonos, o kartu – kaip elito vakarėlių viešnios, besipuikuojančios pirmuose populiariausių žurnalų puslapiuose ir viršeliuose.

Tai du vaikus auginanti nušalinto prezidento Rolando Pakso dukra Inga, dukrelę auginanti populiarios merginų muzikos grupės „69 Danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė ir dviejų vaikų mama, žinoma verslininkė Jurga Anusauskienė.

Ši superžmonų trijulė laidoje ne tik atskleis, kaip spėja suderinti vakarėlius ir rūpinimąsi vaikais bei vyrais, bet ir su TV3 televizijos žiūrovėms pasidalins paslaptimis, kaip tapti pačia pačiausia mama ir žmona. „Receptas paprastas!“ – žiūrovus intriguos I. Paksaitė.

Pirmosios vietos laimėtoja sulaukė daugiau nei 40 tūkstančių internautų balsų TV3 internetiniame puslapyje. Kuri žinoma moteris bus pripažinta pačia pačiausia ir laidos pabaigoje apdovanota simboliniu auksiniu medaliu? Kaip savo vyrą lepina I. Martinkėnaitė? Kaip atsipalaiduoja verslininkė J. Anusauskienė? Kaip I. Paksaitė jaučiasi pavadinta namų šeimininke?

„Patys pačiausi“ su Mantu Petruškevičiumi ir Asta Valentaite – jau rytoj, ketvirtadienį, lapkričio 22-ąją, 20.30 val. tik per TV3.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (208)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės