Pauliui koją pakišo priklausomybė azartiniams lošimams ir šiandien vyras yra priverstas savo gyvenimą kurti iš naujo. Vyras prisipažįsta, kad jis iki šiol negali paaiškinti, kaip ir kodėl įniko į destruktyvų pasaulį: „Visiems yra suprantama, kad narkotikai ir alkoholis yra priklausomybės, tačiau jei tu loši, esi kvailas ir viskas. Pats kaltas. Tačiau žmonės nesupranta, kad tai yra tokia pati liga”.

Kaip rašoma pranešime spaudai, vos tik Paulius pradėjo lošti, viskas jo gyvenime it kortų namelis ėmė griūti žaibo greičiu. Pasak vyro, daugelis panašų potraukį turinčių žmonių su priklausomybe įprastai kovoja labai ilgą laiką, kol atsiduria beviltiškoje situacijoje, tačiau jis žemiausią savo gyvenimo ribą pasiekė po dvejų metų.

„Pirmiausia praloši savo pinigus, tada visų draugų, kurie tau skolingi, pinigus, tada pradedi skolintis dar. Galiausiai pradedi galvoti, kaip dar prasimanyti tų pinigų, skolos spaudžia, reikia atiduoti, o ir dar daugiau lošti norisi”, - pasakoja jis.

Buvęs radijo laidų vedėjas prisipažįsta, kad priklausomybė azartiniams lošimams jį privedė prie teisiamųjų suolo. kai Paulius buvo nuteistas lygtinai ir jo gyvenimas dužo į šipulius, jis nusprendė pakeisti aplinką ir išvyko į Airiją. Vis tik idilė svetur atrasti naują laimę netrukus subliuško, kai jis sužinojo, jog jo suėmimui išduotas Europos arešto orderis.

Paulius prisipažįsta, kad, sužinojęs tokias naujienas, jis pats nuvyko į policijos nuovadą, kurioje ir buvo suimtas. Jo ekstradicija truko ilgai, todėl vienerius metus jis praleido vienutėje Airijoje, o vėliau dar apie dvejus metus kalėjo Lietuvoje. Paulius prisipažįsta, kad tie metai buvo itin sunkūs, kupini niūrių minčių ir savigraužos.

Vis tik didžiausia gėda vyrui yra ne dėl to, kad teko pabuvoti nelaisvėje, bet dėl visų įskaudintų ir nuviltų žmonių, kuriuos išdavė emociškai. Šiandien Paulius įvairioms įmonėms bei žmonėms yra skolingas per 136 tūkstančius eurų.

„Didžiausia gėda yra, kad negaliu atiduoti žmonėms jų pinigų. Kai gaunu žinutę, kad reikėtų kažkaip atiduoti tą skolą, aš labai norėčiau tai padaryti, bet tada suprantu, kad be tavęs yra dar 50 tokių, o aš turiu išlaikyti ir savo šeimą, turiu pavalgyti, apsirengti ir neuždirbu tiek, kad dar galėčiau atiduoti skolas”, – atviraus Paulius, kurio gyvenimą sugriovė priklausomybė azartiniams lošimams.

Apie kainą už praeities klaidas, depresiją ir metus praleistus Airijos vienutėje – jau šį antradienio vakarą laidoje „Bus visko“, 20 val., per LNK.

Pagalba vyrams
Adresas Specializuotas pagalbos centras Kontaktai
Gėlių g. 7, 01137 Vilnius VIEŠOJI ĮSTAIGA VYRŲ KRIZIŲ IR INFORMACIJOS CENTRAS El. paštas: vkrizes@gmail.com arba labas@pagalbavyrams.lt Tel. +37067446813
Drobės. g. 27, Kaunas, 45189 Vyrų krizių centras El. p. info@vyrukrizes.lt Tel.: (8 662) 26770
K. Donelaičio g. 33-515, Kaunas (išsikėlė iš A. Juozapavičiaus pr. 77, Kaunas) Kauno apskrities vyrų krizių centras info@vyrukrc.lt 8 636 81621
Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės