„Sony Entertainment Television“ eteryje rodomi visame pasaulyje itin išpopuliarėję serialai „Draugai“ („Friends“), „Seksas ir miestas“ („Sex and the City“) bei „Ligoninės priimamasis“ (ER). Pirmą kartą TV ekrane bus galimybė pamatyti žymiuosius serialus „Tiudorų dinastija“ („The Tudors“) ir „Kaltės kaina“ („Damages“). Ne mažesnės sėkmės sulaukė ir realybės šou „Paversk mane supermodeliu“ („Make me Supermodel“) ar „Kitas žymiausias Amerikos modelis“ („America‘s next top model“).

„Teo“ Paslaugų plėtros ir rinkodaros tarnybos vadovo Nerijaus Ivanausko teigimu, naujasis kanalas pradžiugins ir kino gurmanus, ir populiariuosius serialus pamėgusias šeimas. „Naujojo kanalo žiūrovai galės patys pasirinkti norimą filmo įgarsinimo kalbą – anglų arba rusų. Pageidaujantieji galės kanalą žiūrėti ir su lietuviškais subtitrais“, - teigė N. Ivanauskas.

„Sony Pictures Television” kanalai kuriuose pristatomi žymiausi Holivudo kino studijų „Warner Brothers“, „Sony Pictures“, „CBS Paramount“ ir „Walt Disney“ kūriniai, yra rodomi 140 pasaulio šalių, juos žiūri beveik 500 milijonų šeimų.

„Džiaugiamės galimybe Lietuvoje rodyti specialiai Lietuvai pritaikytą kanalo „Sony Entertainment Television“ versiją. Milijonai žiūrovų visame pasaulyje jau turi galimybių žiūrėti šį kanalą, todėl džiugu, kad į retransliuojančių operatorių šeimą įsitraukė ir „Teo““, - teigė „Sony Pictures Television“ viceprezidentas Eddie Nelsonas.

Daugelyje Lietuvos miestų teikiamos skaitmeninės televizijos „Interaktyvioji Gala“ klientai gali matyti daugiau nei 80 pramoginių, pažintinių, sporto, žinių, raiškiosios televizijos kanalų. Interaktyviosios technologijos paslaugos klientams suteikia galimybių naudotis ir virtualios videonuomos paslaugomis, be papildomos įrangos įsirašyti ir norimu laiku peržiūrėti mėgstamas laidas, žaisti žaidimus, klausytis radijo ar paskaityti su savo horoskopą.

Skaitmeninės antžeminės televizijos (DVB-T) tinklais TEO teikia ir televizijos „Skaitmeninė GALA“ paslaugas. Beveik visoje Lietuvoje teikiamų paslaugų klientai gali matyti iki 40 kanalų lietuvių, anglų, rusų ir kitomis kalbomis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją