„Visiškai nesistebiu, kad jį taip greitai atpažino. Tik vyrui įžengus į sceną su savo tipine eisena, ir man, ir komisijos narei, mūsų gerai draugei Indrei Kavaliauskaitei, akimirksniu viskas pasidarė aišku. Rolas yra toks, koks yra. Aš labai džiaugiuosi, kad jį taip lengvai atpažino – vadinasi, jo natūrali asmenybė yra tokia charizmatiška, kad persišviečia per bet kokį kostiumą“, – įspūdžiais dalijosi I. Mackevičienė. Sūnus, pasak moters, tėčio pasirodymą šiame šou nuolat prisimena ir vis dar jos klausinėja: „Kodėl tėtis roboto kostiumo neparsinešė namo?”

Populiariausias muzikinis šou Lietuvoje „Kaukės” po trumputės pertraukos į eterį sugrįžta su trenksmu, rašoma pranešime spaudai. Jau šį sekmadienį LNK žiūrovų lauks didžiulė intriga: laidos metu bus atidengta viena paslaptingiausių šio projekto kaukių.

„Tikrai, žinokit, tokios vakaro baigties aš nesitikėjau. Negalvojau, kad būtent su šia kauke atsisveikinsim. Tai puikiai dainuojantis dalyvis, apie kurį buvusių laidų metu nepavykdavo beveik nieko išsiaiškinti – jo balsas nuolat keisdavosi, užuominos labai klaidino, todėl nuimta kaukė... Trumpam sulaikiau kvėpavimą iš netikėtumo pamačius kokio ryškumo žvaigždė slėpėsi po ja”, – apie didžiausią sekmadienio vakaro staigmeną LNK „Kaukės” metu užsiminė šio projekto komisijos narė Livija Gradauskienė.

„Žinau, kad mane šiame šou dažnai pravardžiuoja prokurore. Iš prigimties tokia esu – smalsi, ir negalinti atsipalaiduoti, kol kas nors aplinkui iki galo neaišku. Bet juk tai geras būdo bruožas? Tiesa, atskleistas šios savaitės dalyvis net mane privertė visiškai pasimesti. Neturėjau variantų – ir jų rasti nepadėjo nei „Google“, nei žinučių rašinėjimas draugams, nei užuominos. Prisipažinsiu, iš tikrųjų, labai norėjau, kad ta kaukė pagaliau būtų nuimta – nors, žinoma, kai paaiškėjo, kas po ja, supratau, kad atsakymas visuomet buvo po nosimi. O patenkinus smalsumą iš karto pasidarė gaila prarasti tokį gerą dalyvį”, – pasakojo LNK „Kaukės” komisijos narė, TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Ar tai mylimiausia jos kaukė, panda, kol kas nežinia.

„Tik „Kaukėse”, ir tik išgirdus pandą, supratau, kad norint žmogumi susižavėti, tikrai nėra būtina jį matyti. Pasirodo, galima akimirksniu įsimylėti ir gražų balso tembrą. Tiesa, turiu keletą idėjų, kas jis toks galėtų būti, tačiau bent jau kol kas nei viena versija nėra pakankamai stipri. Todėl mane ir kamuoja dvejopi jausmai – norisi kuo greičiau išsiaiškinti, kas per žmogus sukėlė man tiek naujų jausmų. Kitą vertus – iškritus pandai sekmadieniais mano viduje greičiausiai nustotų plazdenti drugeliai”, – dvejonėmis dalijosi slapčiausio projekto TV istorijoje „Kaukės” komisijos narė I. Kavaliauskaitė.

Šalia Indrės „Kaukių” komisijoje įsitaisęs dainininkas, grupės „The Roop” lyderis Vaidotas Valiukevičius kuo skubiau norėtų atidengti boružėlę ir vienaragį.

„Stebiu šias kaukes labai atidžiai. Matau, kad jos ant scenos tikrai ne pirmą kartą. Jaučiu, kad yra profesionalės, galbūt, net man puikiai pažįstamos atlikėjos, tačiau nežinau kaip joms tai pavyksta, bet... Kiekvieną sekmadienio vakarą ir boružėlė, ir vienaragis vis tiek sugeba mane nustebinti ir suklaidinti iš naujo. Nuolat keičiasi ir mano spėjimai”, – įspūdžiais dalijosi labiausiai įslaptinto TV šou komisijos narys V. Valiukevičius, kuris prieš keletą dienų pasirašė sutarti su viena didžiausių muzikos leidybos kompanijų pasaulyje „Warner Music”.

Broliai „LavTwins” Lavrinovičiai tarpusavyje dėl to, kas slepiasi po kaukėmis, nesutaria labai dažnai ir grįžę po filmavimų namo kartais dar ilgai ginčijasi.

„Darjušas galvoja vienaip, aš – visiškai kitaip. Tiesa, sutariame dėl favoritų, pirmiausia, mums abiem labiausiai patinka lapė. Tokios gražios ir drąsios dalyvės daugiau nėra. Vertinam ir liūtą, kurį su broliu susitarėm stengtis išsaugoti kuo ilgiau. Atrodo, kad Indrė jau žino, kas jis toks yra, tačiau mums nesako. Panašu, kad ji jam irgi turi specialių jausmų”, – pasakojo LNK „Kaukės” komisijos narys Kšištofas Lavrinovičius.

Kuri kaukė taip nustebino komisijos narius? Kokia, visiems mums puikiai pažįstama įžymybė slepiasi po ja? Fantastiški pasirodymai ir bent jau vienas atsakymas į klausimą – kas po kauke – jau šį sekmadienio vakarą, laidoje „Kaukės”, per LNK!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės