Interviu su D. Motiejūnu vyko ne TV studijoje, o pamiškėje ir buvo planuotas dar nuo birželio pabaigos. Krepšininkas juokavo, jog buvo „pagautas“ grybaujantis.

„To laisvo laiko visada norėtųsi daugiau, buvau pratęs anksčiau, kad vasara tęsiasi keturis-penkis mėnesius. Sezonas Kinijoje būdavo 6-7 mėnesius, tad po to treneris leisdavo „atsistatyti“, tada padirbdavome ir išvažiuodavau. Prancūzijoje sezonas tęsėsi ilgiau ir, žinoma, negali numoti ranka, jog gyveni Monake ir viskas gražu, geras oras, vaizdai įspūdingi. Bet atostogos buvo trumpesnės nei man įprasta“, - sakė krepšininkas.

J. Nainys pasiguodė, kad būtent dėl to Donatas negalėjo atvykti ir į jo gimtadienį.

Po ilgos pertraukos į Europos krepšinį grįžęs sportininkas sezoną sako vertinantis septynetu.

„Tai nebuvo pats geriausias sezonas, nes neiškovoti liko titulai, ko tikrai labai siekėme. Europa nėra ta vieta, į kurią aš važiuočiau savo malonumui, pramogauti. Čia atvyksti laimėti titulų. Prancūzijos čempionatas, šios šalies taurės varžybos, po to Eurolyga, tikslas buvo patekti į finalo ketvertą, bet nepavyko. Tai tikslai, kurių norime pasiekti ateinantį sezoną. Mano paties žaidime buvo ir gerų, ir blogų situacijų, prisidėjo ir trenerių kaita... Žinau, kad aš tikrai galiu dar geriau žaisti“, - sakė D. Motiejūnas.

Tačiau tai, jog Donatui sekėsi ne taip jau blogai, pasak J. Nainio, akivaizdžiai pastebėjo ir komandos vadovai, pratęsę sutartį su krepšininku.

„Turėjau tikrai ne vieną pasiūlymą, bet, kaip kalbėjome prieš maždaug metus, sakiau, kad jau norisi šiokio tokio stabilumo, būti arčiau namų, gyventi toje pačioje laiko juostoje. Tikrai jau to norėjosi. Nors visiems gal atrodo, kad krepšininko karjera yra ilga, tačiau ji prabėga greitai, ir maniškė jau eina link pabaigos“, - pasakojo sportininkas.


Dabar, kaip jis pats sako, jis ėmė labai sekti savo kūno signalus. Ir jei anksčiau galėdavo leisti sau nueiti pasilinksminti į naktinius klubus, dabar, net ir raginamas bičiulių, jis to daryti nenori.

„Po varžybų dar einu į procedūras, kurios baigiasi apie pirmą valandą nakties“, - teigia sportininkas.

Visą interviu su D. Motiejūnu, dėl ko jis negalėjo prisijungti prie Europos vyrų rinktinės ir svarbiausių sporto įvykių apžvalgą galite pamatyti laidos „Sporto baras“ įraše straipsnio viršuje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)