V. Urbonas prisipažino, kad buvo paralyžiuotas

Panevėžietis triatlonininkas Vidmantas Urbonas yra atlikęs ne vieną garsų žygį – perplaukęs Baltijos jūrą ir dalyvavęs daugelyje alinančių varžybų. Sportininkas sakys, kad dabar jis gyvena antrą gyvenimą, kadangi prieš 16 metų jis buvo paralyžiuotas.

Vidmantas Urbonas

„Gal bus kam naujiena, bet aš gyvenu jau antrą gyvenimą. Susidėjo daug varžybų, ir, kaip suprantu, reikėjo daryti nedidelį poilsį, kad neįvyktų tai, kas įvyko. Atsidūriau reanimacijoje, buvau paralyžiuotas nuo juosmens į apačią, visiškai negalėjau vaikščioti, buvo daromos dializės. Ir gydytojų dėka pradėjau antrą gyvenimą. Po 40 dienų gulėjimo ligoninėje, kiek pamenu, apie 41 dieną nutraukiu antklodę ir pajudinau kojos pirštą“, – sakė Urbonas.


V. Šustauskas į laidą atvyko tiesiai iš ligoninės

Buvęs Seimo narys ir Kauno meras Vytautas Šustauskas į laidą atvyko tiesiai iš ligoninės. Politikas prisimins, kad jam nuvykus į klinikas, jis iškart buvo paguldytas intensyviam gydymui. „Atsisakė „motorėlis“. Buvo kraujo spaudimas 250 ant 160. Tai truputį išsigandau ir velniai žino, ar atlaikys tos kraujagyslės smegeninėje. Ir nuvažiavau į klinikas ir profesorius nebeišleido, pakėlė į ketvirtą aukštą ir pastatė „stentus“ , – sakė V. Šustauskas.

Politikas sako, kad jis nuo jaunų dienų netausojo savo sveikatos, todėl dabar nereikia stebėtis, kad sveikata streikuoja. „Nuo visko čia būna. Juk ir mano tas gyvenimas buvo vien restoranai, muštynės. Pareidavom iš jūros, tai degtinė, moterys, muštynės. Nemokėjom saugoti širdies. Tai nėra ko norėti, kad ta širdis laikytų. Man Dievas davė penkis gyvenimus. Kai gimiau – pirmas kartas, du kartus buvau už borto išplautas, ketvirtas – kada pripažino vėžį ir norėjo papjauti. Na, ir avarija, kur visi rodė, po tokių gyvų nebūna. Tai Dievas, matyt, saugojo“, - sakė V. Šustauskas.

E. Gentvilas prabilo apie anapilin iškeliavusio L. Donskio rūpesčius

Laidoje „KK2 penktadienis“ dalyvaus ir Seimo narys Eugenijus Gentvilas, kuris pasakos, kad buvo artimas visai neseniai Anapilin iškeliavusio filosofo Leonido Donskio draugas.

„Tada, kai jis turėjo viršsvorį, tai sakydavo, kad sunku, reikėjo mažinti svorį. Jis 2009 metais pradėjo gyventi Briuselyje, o 2011 metų pradžioje jis susitvarkė su antsvorio problemomis ir po to man neteko girdėti apie kokias nors sveikatos problemas”, - sakė. E. Gentvilas

Eugenijus Gentvilas

E. Gentvilas prisimins, kad jis su L. Donskiu bendraudavo šeimomis bei sakys, kad bendravimas su šiuo žmogumi visuomet buvo ypatingas.

„Susitikus būdavo labai smagu pasikalbėti, kadangi su Leonidu visada būdavo apie ką pakalbėti – jis visada turėjo temų, jis visada mokėjo papasakoti, istorijos nuvesdavo į viduramžius, į politikos ir kultūros dalykus. Visada su juo įdomu. Bet Leonidas turėjo ydą. Jis nesaugodamas savęs duodavo pažadus lengvai, bet jis kai duodavo pažadą – jį ir ištesėdavo, o tai jam tikrai kainuodavo. Aš įsivaizduoju, kad mažokai miego, nuolatinis darbas duoda stresą. Žmogus neatsipalaiduoja“, - prisiminė E. Gentvilas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės