Jas žiūrovams kiekvieną savaitę ir pateiks naujoji laida, rašoma televizijos pranešime spaudai.

„Šios laidos esmė − pateikti nešališką informaciją. Sieksime, kad joje būtų nuomonių pusiausvyra tarsi Temidės svarstyklėse, o ne viskas sukrauta ant vienos svarstyklių lėkštutės. Bet kokioje naujienoje slypi prieštaravimai, todėl vadovausimės pačia paprasčiausia taisykle – išklausyti abi nuomones,“ − teigia „Versijų“ sumanytojai.

Ruošiantis laidai visa kūrybinė grupė pasiskirstys į dvi komandas. Vienai jų atstovaus Vidas Rachlevičius, kitai − Rūta Laukaitytė. Tiesioginės laidos metu abu vedėjai žiūrovams ir studijos svečiams pristatys savo komandos reportažus, atliktus žurnalistinius tyrimus – skirtingas to paties įvykio versijas.

Laidos svečiai taip pat stos į vienos ar kitos versijos pusę. V. Rachlevičius ir R. Laukaitytė ne tik diskutuos tarpusavyje – jie organizuos ir kryžmines apklausas vienas kito svečiams. „Išgirdę studijos svečių atsakymus arba pasimetimą ir abejones, žiūrovai galės patys nuspręsti, kuris teisus. Mes pateiksime dvi versijas, žiūrovai tegu pasirenka savąją,“ − sako laidos kūrėjai.

Laidos verdiktas priklausys ir žiūrovams – jie balsuos skambindami ar siųsdami trumpąsias žinutes, ir nuspręs, kuri versija įtikinamesnė.

„Versijų“ vedėjai − patyrę ir profesionalūs žurnalistai, daugiau nei dešimtmetį dirbantys televizijoje ir spaudoje. Rūta Laukaitytė yra vedusi publicistikos ir tiriamosios žurnalistikos laidą „Abipus sienos“, dirbo „Nepriklausomoje paieškų tarnyboje“, Vidas Rachlevičius šiuo metu yra žurnalo „Versus“ vyriausiasis redaktorius.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės