„Užaugau žiūrėdamas Henriko reportažus, originalius vaizdinius sprendimus ir netradicinius eksperimentus. Labai džiaugiuosi, kad jis nusprendė pasidalinti savo gyvenimiškomis įžvalgomis su „Pinigų kartos“ žiūrovais“, – sako laidos prodiuseris ir vedėjas Andrius Tapinas.

Henrikas Vaitiekūnas pripažįsta, kad niekada nemokėjo tvarkytis su pinigais, todėl ir šeimininkaus naujoje laidos rubrikoje „Žmogaus, nemokančio elgtis su pinigais, patarimai“. Jau pirmosiose laidose Henrikas planuoja atidžiai suskaičiuoti, kiek sutaupo negerti nusprendę Lietuvos kaimai ir ką po to su tais sutaupytais pinigais daro.

Šį sezoną „Pinigų karta“ nusiteikusi ne tik ironiškai, bet ir karingai: dėl keliaujančių žmonių teisių į viešą kovą su didžiausiomis oro bendrovėmis jau pirmose laidose kils žurnalistė Rasa Tapinienė.

„Aštuntasis sezonas laidai apie ekonomiką ir pinigus – jau tikrai nemažai. Ir jis bus geriausias ir įdomiausias iš visų“, – neabejoja A.Tapinas.

Anglišku humoru garsėjantis laidos vedėjas žada, kad naujajame sezone „Pinigų karta“ įkurs būrimo saloną, daug skolinsis iš greitųjų kreditų bendrovių, skelbs karą pedofiliją skatinantiems lietuviškiems verslams ir galų gale tiksliai suskaičiuos lietuvio laimės kainą.

Lietuviška laimė „Pinigų kartoje“ – nuo rugsėjo 12-osios per Lietuvos televiziją.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės