Tiesa, vos pasibaigus laidai Žygimantas ištesėjo savo žodį ir kreipėsi pagalbos į žinomą atlikėją.

„Jis labai apsidžiaugė, kad man teks šis įkūnijimas ir davė tik vieną patarimą, sako – pažiūrėk mano koncertą ir iš jo pasiimk mano energiją ir stenkis pajausti stilistiką, tuomet nereikės jokios specialios choreografijos ir būk savimi! Tai mane labai motyvavo ir nors pradžioje galvojau, kad žiūrėsiu tik šią dainą, bet taip įsitraukiau, kad pažiūrėjau visą Donato Montvydo koncerto dokumentiką. Vienu momentu tiesiog pajaučiu, kad man pavyksta pagauti tą kampą ir jo išskirtinį judesį scenoje“, – pasiruošimo detalėmis dalinasi radijo laidų ir renginių vedėjas.

Laidos gerbėjai puikiai pamena, kad Žygimanto žmona Anžela Adamovič-Gečienė taip pat išbandė savo jėgas žiūrimiausiame BTV projekte „Muzikinė kaukė“. Todėl ir jos vyrui dalyvavimas šiame šou nebuvo naujiena: „Aš labai daug padėjau jai, buvau visu šimtu procentų įsitraukęs į procesą, taigi puikiai suvokiau, kiek darbo ir jėgų reikės įdėti ruošiantis. O dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis ir Anžela grąžina skolą padėdama man. Šiaip šeimos palaikymas man be proto svarbus, jie mane motyvuoja eiti toliau.“

Radijo laidų ir renginių vedėjas sako, kad didžiausiu kritiku yra pats sau: „Nesu muzikos profesionalas. Todėl čia esu šiek tiek labiau pažeidžiamas ir kartais galiu jautriai reaguoti. Vis dėlto aš galvoju, kad ji man nenumuš ūpo, o kaip tik bus paskatinimas dar geriau padaryti, dar geriau padainuoti!“

Įdomu tai, kad Žygimanto Gečo žmona ir sūnus Žakas nepraleidžia nė vieno filmavimo ir užkulisiuose stebi visus jo pasirodymus scenoje.

„Juokingiausia tai, kad pirmasis mano pasirodymas su „Imagine Dragons“ padarė, kol kas didžiausią įspūdį sūnui. Aš net turiu nufilmavęs, kaip jis reagavo, kai mane sutiko užkulisiuose. Buvo labai juokinga. Kai dabar atėjo ir pamatė mane, kaip Donatą Montvydą, jis jau suprato, kas čia per projektas ir apie ką, todėl pasakė – tėti, aš tave visada pažinsiu! Labai miela!“, – teigė Ž. Gečas.

Maža to, Žygimantas Gečas sugalvojo ir dar vieną avantiūrą – pirmadieniais savo radijo laidoje, „Zip FM“ eteryje jis atskleis „Muzikinės kaukės“ užkulisius, kalbins laidos dalyvius, komisijos narius ir vedėjus.

Kaip komisija įvertins Žygimanto Gečo įkūnytą Donatą Montvydą? Ar atlikėjai Aistei Pilvelytei pavyks tapti legendiniais „AC/DC“? Dešimt netikėtų transformacijų – jau šį šeštadienį, 19.30 val., „Muzikinėje kaukėje“ tik per BTV.

Žygimanto Gečo pirmasis pasirodymas – „Imagine Dragons“ „Natural“:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės