„Anksčiau man ji nepatiko, bet dabar jau patinka. Aš žavėjausi jos balsu, tačiau niekuomet nesupratau, kodėl ji taip žmonėms patinka, ką ji tokio turi. Dabar jau suprantu", - laidoje apie įkūnijamą atlikėją kalbės N. Nekrašiūtė, skelbiama pranešime spaudai.

Aktorė Neringa Nekrašiūtė šį šeštadienio vakarą atskleis, kad ruoštis pasirodymui buvo itin sudėtinga. Didžiausias išbandymas įkūnijant Adelę – turbūt nepakartojamas balso tembras ir energija, spinduliuojanti iš dainininkės vidaus. „Ji scenoje turi tik mikrofoną ir savo vidinę jėgą", - laidoje sakys N. Nekrašiūtė. Jausmingas dainos „Someone Like You" atlikimas sugraudins pačią Neringą bei komisijos kėdėje sėdinčią Ingą Valinskienę – pasirodymo pabaigoje garsios moterys nesulaikys ašarų.

Po aktorės virsmo „Muzikinėje kaukėje" I. Valinskienė pripažins, kad kurį laiką, kaip ir pati N. Nekrašiūtė, nesuprato Adelės fenomeno. „Tokių balsų savininkių yra nesuskaičiuojama galybė, - sakys ji. – Visgi, kuo toliau jos klausau, tuo aš labiau atrandu unikalią asmenybę. Ji savo nepaprastai stiprų vokalą parodo be jokių pastangų, lyg jai viskas lengva." Tiesa, pasirodymo sugraudinta Inga pridurs, kad iki tobulumo šiek tiek trūko: „Užuominos į Adele buvo atpažįstamos. Bet posmuose man pritrūko to pasakojimo ir paprastumo."

Šį šeštadienio vakarą Gražvydas Staigvilas įkūnys Donatą Montvydą, Dileta Meškaitė-Kisielienė – Cher, Kotryna Juodzevičiūtė – Violetą Tarasovienę, Paulius Bagdanavičius – Dr. Alban, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė – Džordaną Butkutę. Aktorius Marius Jampolskis virs Eduardu Kaniava, Žygis Stakėnas – grupe „Right Said Fred", Aistė Lasytė taps Igoriu Kofu iš grupės „Lemon joy", Edgaras Lubys – „Modern Talking".

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės