K. Radžiukynaitė įsitikinusi, jog grupės „InCulto“ sudėtyje J. Didžiulis neparodė visų savo spalvų. „Kai aš pradėjau žiūrėti jo solinius vaizdo įrašus, kur jis dainuoja ir groja gitara – tai buvo tiesiog atradimas, - laidoje tvirtins ji, o vėliau pasijuoks iš nepavydėtinos situacijos, kurioje atsidūrė. – Kalbant apie kūno kalbą, tai ten yra nuolatinis antakių ir ūsų šokis. Antakių tokių didelių neturiu, ūsų išvis neturiu... Bus sunku.“, skelbiama pranešime spaudai.

Komisija vos išsėdės savo vietoje – Džiugas Siaurusaitis, Livija Gradauskienė, Inga Valinskienė ir Vytenis Pauliukaitis negalės sulaikyti šypsenų ir juoko. „Aš nepamenu, kada paskutinį kartą mačiau kažką tokio juokingo. Aš tikiu, kad ir Jurgis, jei dabar save mato per televizorių, voliojasi po sofa ir juokiasi iki ašarų, - sakys Dž. Siaurusaitis. – To negaliu pavadinti parodija. Bet atrodė gal ir taip, nes aš įsivaizduoju, kad taip ir atrodė Jurgis, kai jam buvo 5 metai.“

Geros nuotaikos nestokojanti komisijos narė Livija Gradauskienė, kaip ir jos kolegos, negalės nesusijuokti. Visgi garsi moteris tikins, kad Kristinos Radžiukynaitės pasirodymas – vienas geriausių, kuriuos jai teko matyti populiariausiame įsikūnijimų projekte Lietuvoje. „Man atrodo, kad tai buvo geriausias pasirodymas „Muzikinės kaukės“ istorijoje, kai yra pakeičiama lytis iš moteriškos į vyrišką“, - tvirtai sakys ji.

„Muzikinė kaukė“ artėja prie finišo tiesiosios – vasario 2-ąją paaiškės 7-ojo šou sezono nugalėtojas. Susumavus dvylikos laidų rezultatus, dėl geriausiojo vardo susirungs keturi finalininkai, surinkę didžiausią komisijos ir dalyvių balų skaičių. Kai kuriuos skiria vos keli balai, tad intriga, kas taps finalo ketvertu, išliks iki paskutinės akimirkos. „Muzikinė kaukė“ – kiekvieną šeštadienio vakarą iki pat vasario 2-osios, 19:30 val. per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės