„Manau, kokie 150 tūkstančių tai tikrai, čia jau šiandien... Aišku, labai tikiuosi ir viliuosi, kad visa tai vyks iki kokio birželio, gal liepos mėnesio, o rugpjūtį viskas stabilizuosis ir kitais metais galėsime pradėti stotis ant kojų“, – paklaustas apie nuostolius, mintimis dalinasi Merūnas.

Prieš beveik metus duris atvėrusiems Merūno žmonos Erikos mados namams paskelbus karantiną teko užsidaryti neribotam laikui, todėl, pasak Merūno, ji taip pat labai sunerimusi.

Nemažus nuostolius prisipažins patyręs ir pramogų verslo rykliu neretai pavadinamas televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas. Buvo atšauktas kasmetinis jo balandžio pirmosios renginys.

„Gal nereikia kalbėti apie nuostolius, bet minimaliai skaičiuojant, tai maždaug 110 tūkstančių eurų. Tačiau, tai, palyginti, menkniekis. Skaičiuojant visą koncertinę veiklą, restoranus, viešbučius, jau dabar – šimtamilijoniniai nuostoliai. Dar tikrai tęsis karantinas ir nuostoliai bus skaičiuojami milijardais, galo nematyti. Tad tereikia dabar ne skaičiuoti, o džiaugtis, kad yra akimirkos su šeima“, – teigia A.Valinskas.

Arūnas prognozuoja, kad ilgiausiai krizę jaus būtent tie, kurie dirba pramogų versle – dainininkai, aktoriai, renginių organizatoriai, ir vedėjai.

Koronaviruso krizė neaplenkė ir Žvagulių šeimos. Paskelbtas karantinas sustabdė visus jų turimus verslus – Inetos darželį, Žvagulių šakočių verslą bei leidybinę kompaniją. Savo namuose vaikų darželį atidariusi Ineta sako dar nežinanti, kaip elgtis šioje situacijoje. Su vyru Ąžuolu jie niekada net nebuvo pagalvoję, kad vienu metu ant plauko gali pakibti visos jų turimos veiklos.

Įsipareigojimus bankams turinti šeima dabar priversta skaičiuoti kiekvieną centą.

„Kaip dabar darbuotojams atlyginimus mokėti...? Uždarius darželį, tėvai nenori mokėti už periodą, kurio metu vaikai darželio nelanko, bet darbuotojams valgyti irgi reikia... Iš kokių pinigų? Iš savo santaupų atiduoti kitiems? O kas man, ar bus, kas man moka... ar aš pati dar savo algą užsidirbsiu, aš nežinau, kaip čia bus...“, – svarsto Ineta Puzaraitė – Žvagulienė.

Interviu su garsenybėmis - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20.00 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (421)