Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ Gabrielius pasidalins, kas pasikeitė jo gyvenime prieš ir po kontrakto pasirašymo.

„Per tuos 10 metų scenoje mano gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę. Žmonės labai dažnai klausia atlikėjų, muzikantų, meno atstovų, apie normalius darbus ir kaip mes išgyvename. Tai pagaliau galiu nuoširdžiai atsakyti, kad galiu iš to išgyventi. Ir labai noriu padrąsinti tuos, kurie galvoja, jog tai yra neįmanoma. Tai tikrai įmanoma, tik bandykite!“ – dalinosi atlikėjas.

Užsiminęs apie darbus, G. Vagelis neslepia, kad gyvenime jam yra tekę dirbti ir kitokį darbą. Anot jo, šis bandymas nebuvo sėkmingas ir atskleidė, ko jam labiausiai trūko, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Esu dirbęs drabužių parduotuvėje, kai gyvenau Londone. Tik ten darbas ne nuo 8 iki 17 valandos, o nuo 10 iki 22 valandos ir ilgiau. Supratau, kad tai ne visai mano vieta. Man gyvenime reikia kūrybos, o ten jos nebuvo. Todėl visas savo jėgas dėjau į muziką ir pagaliau galiu pasidžiaugti rezultatais“, – atviravo G. Vagelis.

Atlikėjas prisiminė senus laikus ir atskleidė, kodėl dirbdamas drabužių parduotuvėje piktindavosi pirkėjais.

„Drabužių parduotuvėje tikėjausi galėsiąs padėti žmonėms išsirinkti, patarti, kas tinka, o kas ne, tačiau deja, teko tik tvarkyti iškuistus drabužius, kuriuos išversdavo pirkėjai. Juk būtinai reikia imti patį apatinį drabužį, kuris guli gražiai sudėtas krūvoje ir padaryti betvarkę. Oi, vaikeli, dėl to tikrai galėčiau nužudyti! Todėl turiu patarimą, jei reikia rūbo iš pačios apačios, tai atkeli visus esančius viršuje, gražiai padedi ant šalia esančios krūvos, pasiimi ką reikia ir padedi tvarkingai į vietą“, – patarimu dalinosi atlikėjas.

Šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Šeškinės 20“ svečiuosis ir ką tik kino teatruose pasirodžiusio lietuviško filmo „Ko nežino vyrai“ aktoriai Kirilas Glušajevas bei Agnė Kaktaitė, kurie prikaustys žiūrovus išskirtinėmis istorijomis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Netikėtai mirė Karinos Krysko mama

Netikėtai mirė dainininkės Karinos Krysko mama. Dukra socialiniuose tinkluose pasidalino jautria žinute ir informacija, kur bus galima atsis...

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės