Kalbėdama apie „Mis Lietuva“ karūną, moteris prisipažino: „Konkursas padarė žalą mano emociniam kūnui, įskiepijo nepasitikėjimą savimi ir įdėjo „aš nepakankama” etiketę. Niekas man jos neužklijavo, aš pati sau užsiklijavau. Ir su tuo gyvenau daug metų, kol turbūt pasiekiau emocinį dugną ir jaučiausi nebeturinti gebėjimų daryti nieko”.

Moteris prisiminė savo modelio karjeros pradžią ir tėvų sprendimą savo 16 metų dukterį išleisti dirbti į Japoniją, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Vyko diskusija tarp mamos ir tėčio, ar mane iš viso reikėtų leisti. Juk turėsiu mokytis eksternu, gal mokslai nukentės? Mano tėtis buvo prieš, mama už. Ir gerai pamenu mamos klausimą, kurį uždavė tėčiui: „Ar tu jai gali pažadėti, kad suteiksi galimybę gyventi Japonijoje ir ten dirbti? Jeigu gali suteikti tokią galimybę, tada ji nevyks“. Suprantam, ką jis atsakė – niekas niekada negali suteikti tokios atsakomybės ir prisiimti tokio pažado, kad štai aš tave galėsiu išleisti, apmokėti ir tu būsi ten.”

Gabrielė prabilo ir apie darbą tiesioginiame eteryje bei ekstremalias situacijas, kurios nutinka.

„Mano kolega yra pasakęs, kad tik ekstremaliose situacijose pats įsitikini savo profesionalumu. Nes mes galim užmigti – viską aš žinau, viską aš moku. Tačiau štai, dovanėlė, pasitikrink! O tų ekstremalių situacijų tikrai būna. Yra ir atlikėja nukritusi nuo scenos, ir mikrofonai neveikę, ir gumą reikėjo tempti. Yra tekę prieš pat transliaciją išgirsti, kad scenarijaus nėra”.

Gabrielė prakalbo ir apie santykius su Dakaro lenktynininku Vaidotu Žala. Paklausta, kaip jautėsi, kuomet sekė Vaidoto kelionę Dakaro dykuma, ji pirmą kartą viešai prabilo apie ilgai slėptus jausmus.

Gabrielė Martirosian ir Vaidotas Žala / Foto: Delfi skaitytojų, organizatorių

„Akivaizdu, kad susidūrė skirtingi pasauliai, iš pažiūros gal net nesuderinami. Bet gyvenime taip nutinka, kad detalės, kurios, rodos, niekada nesusidės kartu, tiesiog susijungia taip, lyg ir turėjo būti. Šis atradimas be galo žavus ir mane labai nustebino. Manau, kad tikrai bus daugiau žilų plaukų po šių lenktynių. Man atrodo, kad manyje yra tokie normalūs žmogiški jausmai, jautriai gražios emocijos. Turbūt kiekvienas jeigu save pastatytų į tokią situaciją, jaustųsi taip, kaip aš jaučiuosi. Ir neramu, ir rūpi – visa emocijų paletė”.

Interviu su Gabriele Martirosian – šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)