Jau šį šeštadienį LNK žiūrovai galės įvertinti visiškai atsinaujinusį laidos „Lietuvos superšefas. Žvaigždžių iššūkis“ formatą. Nuo dabar laidoje žinomų Lietuvos žmonių pora varžysis su pirmo sezono nugalėtojais – Arnu Petroniu ir Andriumi Baleženčiu.

Tačiau įgudusiems virtuvės asams lengva nebus – nors jie ir rungsis prieš gaminti visiškai nemokančias žvaigždes, tačiau pastarosioms padės pats L. Čeprackas. Tiesa, tik savo patarimais – šefas visos laidos metu mūvės didžiules bokso pirštines, kad negalėtų prie gamybos proceso net prisiliesti.

Pačios pirmos tokiam eksperimentui pasiryžo G. Karaliūnaitė – Canuel ir Ingrida Kazlauskaitė. Nors maisto gamybos negalinčios pakęsti atlikėjos ir ryžosi mesti sau šį iššūkį pačioms, žvaigždžių komandai su L. Čepracku sekėsi tikrai nelengvai.

Ne, Liutauras nėra geras mokytojas. Bet jis bent fainas, - akivaizdžiai nesimėgaudama gamybos procesu pareiškė G. Karaliūnaitė – Canuel. - Jam buvo sunku suvaldyti veiksmą, pasako man pusę sakinio ir jau bėga pas Ingridą, o aš lieku su puse informacijos“, - kalbėjo atlikėja.

Įžymybių komandoje pasimetimas jautėsi iki pačių paskutinių gamybos akimirkų, tuo tarpu kitoje pusėje gaminantys šefai demonstravo ramybę ir pasitikėjimą savimi. Tiesa, patiekalų vertinti atėjęs žurnalistas Andrius Užkalnis savo nuomone dalyvius tikrai nustebino – ar L. Čepracko patarimai visgi padėjo žvaigždėms laimėti prieš šefus?

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)