Tiesioginio eterio metu teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno-SEL ir Martyno Tylos „taip" gavęs Š. Kizla-Sharray negalėjo nuspėti, kad netikėtos projekto taisyklės neleis jam sudalyvauti dvikovoje dar tą patį vakarą. „Iš vienos pusės – gavau galimybę ruoštis dar vieną savaitę. Tai – dovana, kurios neiššvaisčiau. Iš kitos pusės, jau tą sekundę buvau pasiruošęs ir norėjau kuo greičiau susikauti," – atskleidė dainininkas, skelbiama pranešime spaudai.

„Nors tikiu savo jėgomis, trijų „taip" tikrai nesitikėjau. Šiame projekte apskritai sunku kažko tikėtis – viskas gali apsiversti aukštyn kojomis bet kurią sekundę. Teisėjai – aukščiausio lygio profesionalai, kurie, tikiu, yra labai aukštai užkėlę kartelę. Man tai – didelis įvertinimas ir šio šanso neplanuoju iššvaistyti. Noriu laimėti dvikovą ir užimti muzikinį sostą," – užtikrintai teigė teisėjus sužavėjęs atlikėjas.

„Praėjusį sekmadienį buvau šimtu procentų apsisprendęs, kurį dainininką noriu kviesti į dvikovą. Kuo daugiau turiu laiko apmąstymams, tuo daugiau galimų variantų pradėjau matyti. Noriu, kad žiūrovai gautų geriausią įmanomą dvikovą, kad jie galėtų mėgautis kiekviena jos sekunde. Juk įtemptos ir lygiavertės kovos metu ir klausytojams bus daug smagiau įsijungti, spręsti jos baigtį. Manau, kad galutinai apsispręsiu jau lipdamas į sceną, tegul tai ir man būna staigmena," – intrigavo Sharray.

„Finalo ketvertas" – muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Keturi pergalės verti vokalistai ir pretendentai, norintys iš jų atimti vietą „Finalo ketverte". Šią savaitę muzikinius sostus užėmė Gabrielė Banevičienė-Gabi, Kotryna Juodzevičiūtė, Gabrielius Vagelis ir Justina Budaitė-Juna. Trys teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno-SEL ir Martyno Tylos „taip" gali suteikti šansą pretendentui kviesti į dvikovą vieną „Finalo ketverto" narių. Dvikovos baigtį tiesioginiu balsavimu visuomet nulemia televizijos žiūrovai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės