Žiūrovai visą savaitę galėjo rinkti savo mylimiausiąjį internetiniame portale. Įspūdingą palaikymą gavo Gabrielė Banevičienė-Gabi, surinkusi daugiau nei 95 tūkstančius žmonių balsų. Vis dėlto internautų simpatijos finale neturėjo lemiamo balso, rašoma LNK pranešime spaudai.

Šou prasidėjo ketverto pasirodymais su ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis. Indrė Juodeikienė pasirodė su Merūnu, Gabrielė Banevičienė-Gabi atliko dainą su Monika Marija, Gintarė Korsakaitė dainavo su Lietuvai Eurovizijos dainų konkurse atstovausiančių Jurijumi Veklenko, o Algirdas Daumantas duetu dainavo su Ieva Zasimauskaite.

Teisėjų sprendimu svarbų pranašumą gavo Gintarė Korsakaitė, galėjusi rinktis sau priešininką. Pirmoji dvikova vyko tarp jos ir vienintelio superfinale dalyvavusio vyruko – Algirdo Daumanto.

„Nebūsiu paslaptingas, manau, turim pirmąjį finalistą. Algirdai, manau, tau reikės ilgiau pasistengti ir įrodyti, kad tavimi patikėtų. Sveikinu su pasirodymu, bet mano akimis, finalistė yra Gintarė“, - sakė Vidas Bareikis. Žiūrovų sprendimu būtent Gintarė Korsakaitė tapo šios dvikovos laimėtoja.

Antrojoje superfinalo dvikovoje pasirodžiusios Gabrielė Banevičienė-Gabi ir Indrė Juodeikienė sulaukė milžiniško žiūrovų palaikymo. Beveik penki tūkstančiai žiūrovų nusprendė, kad dėl pagrindinio prizo galėjo kautis vaikų darželio muzikos mokytoja iš Kretingos Indrė Juodeikienė.

Vedėjams paklausus, kas, teisėjų nuomone, turėtų nugalėti šią kovą, Vidas Bareikis buvo konkretus ir ištarė Indrės vardą. „Tu per šį projektą belekaip užaugai, tu turi tiek daug pasakyt. Papasakok pedagogams savo sėkmės istoriją, tai įkvėps labai daug žmonių, tu visai kitokia. Tu neši žinią, tai yra labai svarbu“, - teigė jis.

„Jos ir skirtingos, ir vienodos. Ką galėčiau pažadėti, tai Londono įrašų studijoj padovanoti dainą. Šis pažadas išsipildys“, - merginas nustebino Egidijus Dragūnas-SEL.

Žiūrovų sprendimu milžiniška persvara „Finalo ketvertą“ ir 10 000 eurų laimėjo vaikų darželio muzikos mokytoja iš Kretingos Indrė Juodeikienė. Už ją balsavo net 70% žiūrovų.

„Negaliu patikėt... Ačiū labai... Džiaugsmas, mano svajonė galės radėti pildytis“, - ašarų nevaldė nugalėtoja.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)