Paradinis Danieliaus įvaizdis priešingas: jis – sėkmingas ir mylimas televizijos laidų vedėjas, besirūpinantis moterimis, kurios patiria smurtą ir kitokią grėsmę. Jį dievina ne tik žiūrovai ar eterio žvaigždžių besivaikančios damos, bet net ir uošvė (akt. Larisa Kalpokaitė). Danielius viešai deklaruoja meilę savo žmonai (akt. Aldona Bendoriūtė) ir trims vaikams, slėpdamas šeimą nuo visuomenės po devyniais užraktais. Ar slepia dėl saugumo, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio?

„Danielius – spalvingas personažas. Jį įdomu vaidinti dėl perspektyvos – sekti, kas į ką išvirs. Be to, profesiniu požiūriu ieškoti motyvų, kodėl šis veikėjas elgiasi vienaip ar kitaip. Paprastai drastiškai besielgiantys žmonės patys turi daug silpnybių, – sako A. Bialobžeskis. – Personažas šlykštus, tai – antiherojus. Bet jis atsiranda tokiu laiku, kai visuomenė pradeda kovą su smurtu šeimose. Tai – svarbi tema.“

Aktorius neslepia, kad su režisieriumi diskutavo apie galimybę išvengti mojavimo kumščiais. Juoba, kad pats tikrovėje nėra pakėlęs rankos prieš moterį. „Netgi nepamenu, ar prieš vyrą kada nors esu ją pakėlęs“, – sako A. Bialobžeskis.

Vis dėlto kontraversiškas Danieliaus vaidmuo aktoriui padėjo suvokti sukrečiančią tiesą: smurtas neaplenkia net ir jam gerai pažįstamų šeimų. „Pasiklausinėjau aplinkui, kur šiaip jau negalėtų taip būti, ir, pasirodo, – vyksta! Į galvą nebūtų atėję, kad šitokie reiškiniai tokie populiarūs“, – stebisi aktorius.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)