Praėjusį šeštadienį tapo aišku, kad būtent šis kūrinys keliaus į Austrijos sostinę Vieną atstovauti Lietuvai 2015-ųjų „Eurovizijoje“. Kas ją atliks didžiojoje konkurso scenoje, paaiškės jau šeštadienį nacionalinės atrankos finale. Dėl teisės ginti Lietuvos garbę žiūrimiausiame pasaulyje dainų konkurse kovoja Vilija Pilibaitytė-Mia, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila.

Vieno atrankos koncerto metu duetu „This Time“ sudainavę Monika Linkytė ir Vaidas Baumila sulaukė daugybės pagyrų – ne tik dėl gero dainos atlikimo bet ir dėl pasirodymą vainikavusio saldaus bučinio.

Kompozitorius Vytautas Bikus konkurso organizatoriams atsiųstame laiške rašo: „Manau, kad šio dueto atliekamas kūrinys skambėjo dar spalvingiau ir turtingiau, ir man, kaip autoriui, pasirodė labai stiprus ir išbaigtas. Kadangi daina „This Time“ jau yra nugalėtoja, būtų prasminga išrinkti ir geriausią jos atlikimo formą“.

Savo laišku autorius prašo organizatorių apsvarstyti galimybę į „Eurovizijos“ atrankos finalą įtraukti ir bendrą Monikos bei Vaido pasirodymą. Tokiu atveju finale dainą dainuotų Mia, Vaidas Baumila bei Monika Linkytė atskirai ir M. Linkytė su V. Baumila kartu.

Viskas šiuo metu – atrankos organizatorių rankose. Kokį sprendimą jie priims ir ar pamatysime duetą didžiojo finalo scenoje, paaiškės jau šeštadienį.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1257)