Legendinio ansamblio „Armonika“ siela S. Liupkevičius vis dar aktyviai koncertuoja, tačiau gyventi nusprendė ramesnėje aplinkoje ir iškeitė sostinę į Alytų.

„Noriu – atvažiuoju dviračiu, tau netoli – į vieną miškelį, į kitą, Nemunas čia pat, ežeriukai čia pat, grybukai čia pat. Užtat ir patinka“, – provincijos privalumus vardijo estrados legenda S. Liupkevičius.

Dainininkas atviras – pasaulio jis matė daug ir yra įsitikinęs, kad senatvėje užtarnautas poilsis turi būti kokybiškas, nesvarbu, gyveni Lietuvoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Ar Čikagoj, ar Niujorke, ar visuose miestuose, senatvėje visi palieka tas vietas ir važiuoja, kur geri klubai, golfo laukai, kur senelių prieglaudos – visur buvau, viską mačiau. Kaip Australijoj, man patinka, žmogus įneša tam tikrą mokestį ir pastato jam visą miestelį– ir baseinas, ir golfo laukiukai ir net negali vaikai ir anūkai pasilikt tam miestely, kad netriukšmautų, kad jiems būtų patogiai gyvent ir ilsėtis“, – įspūdžius iš užsienio pasakojo S. Liupkevičius.

Vis dėlto, gero humoro jausmo, gyvenimo džiaugsmo ir neblėstančios energijos metai legendiniam atlikėjui neatėmė. O jaunystės nuotykius laidoje papasakos su S. Liupkevičiumi anksčiau dainavusi televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė.

Šiuolaikinės bohemos atstovė, užupietė Migloko taip pat turi ką papasakoti. Nors merginai tik 25-eri, jos gyvenimas – spalvingas ir pilnas išgyvenimų.

Kaip skirtingų kartų atlikėjams seksis atlikti viens kito dainas ir kuo jie gyvena šiandien – visa tai jau šį šeštadienį 17 val. laidoje „Nauja legenda“, per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės